fbpx

Як самостійно розкреслити шкільну дошку?

Якщо перед вами стоїть завдання самостійно розкреслити шкільну крейдяне магнітну дошку (в клітку, лінію, косу і т.д.) - це можливо і зовсім не складно!

Ми пропонуємо вам кілька варіантів. Для кожного з них застосовні одні й ті ж правила:

  1. шкільна дошка повинна знаходитися в горизонтальному положенні. Її потрібно зняти зі стіни. Так процес розкреслювання буде набагато зручніше і вийде потрібний результат.
  2. поверхню шкільної дошки повинна бути чистою і сухою. Тоді лінії будуть лягати рівно і гладко.
  3. лінійку для розкреслювання потрібно використовувати такий довжини, який є сама поверхня. Так ви зможете уникнути стиків і різних нерівностей.
  4. заздалегідь на шкільній дошці потрібно зробити відповідну розмітку для розкреслювання. Стандартними розмірами розкреслювання є: клітина - 6х6см, пряма лінія - 8см, коса лінія - вузька 4,5 см, широка 7,5 см, нахил 22,5град., Крок 30см.
  5. розкреслювати шкільну дошку краще удвох. Одна людина рівно тримає лінійку, друга чітко проводить лінії.
  6. вести лінії намагайтеся безперервно, без зупинок.

Тепер повернемося до наших методів розкреслювання шкільної дошки:

  1. масляний перманентний білий маркер (Наприклад, Skiper Permanent Paint Marker та інші). Перед використанням його потрібно добре струснути в закритому стані. Зняти ковпачок. При цьому маркер повинен знаходитися вертикально. Потім на якоїсь чернетці кілька разів натиснути на пишучий елемент до появи чорнила. Рекомендується нанести кілька пробних штрихів на будь-якої поверхні, щоб отримати навик в правильному дозуванні фарби. Наносити розкреслювання потрібно рівномірно, одним рухом, злегка натискаючи. Для отримання більш тонких ліній слід поміняти наконечник - акуратно витягнути його і переставити іншою стороною. Після використання маркера щільно закрити його ковпачком. Розкреслювання масляним маркером чітко видно навіть з останньої парти і тримається воно близько 6 місяців, після чого його можна оновити.
  2. канцелярський білий коректор-олівець (Наприклад, Economix Correction Pen та інші). З ним необхідно виконати ті ж процедури, що і з масляним перманентним білим маркером, описані вище. Лінії розкреслювання канцелярським коректором виходять тонше, в порівнянні з масляним маркером, добре видно і тримаються близько 4 місяців, після чого його можна оновити.
  3. спиртовий перманентний чорний маркер (Наприклад, Centropen Permanent Marker та інші). З його допомогою розкреслювання робити не складно. Ніяких підготовчих дій, як з масляним маркером і канцелярським коректором. Просто акуратно і рівно провести лінії розкреслювання по заздалегідь зробленим розмітка. Розкреслювання спиртовим маркером виходить не настільки контрастним, як попередні два, тримається воно близько 3 місяців, після чого його можна оновити.

Увага! Масляний маркер, канцелярський коректор та спиртовий маркер моментально висихають. Якщо ви допустили якусь помилку в розкреслюванні, її можна виправити - за допомогою розчинника, Сухостираєма маркера, спирту і т. Д. Детальніше про методи ліквідації маркера зі шкільної дошки можна дізнатися тут.

От і все! Тепер ви можете самостійно розкреслити шкільну дошку для своїх дітей в класі!

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи