fbpx

Вибираємо шкільну дошку

Коли перед нами стоїть завдання знайти хорошу шкільну дошку дитини до класу, то перше, на що звертаєш увагу - це її ціна. А давайте подивимося ще й на інші, показові і важливі фактори:

1. поверхня шкільної дошки:
Поверхня під крейду повинна бути темно-зеленого кольору, матова, бархатиста на дотик. На неї легко лягає крейда, те що написано не відсвічує і добре видно навіть з останньої парти. Крейда легко стирається як сухою, так і вологою тканиною, не залишаючи білих слідів.
Маркерна поверхня повинна бути білого кольору, глянцева, з покриттям антивідблиску. На ній потрібно писати спеціальними маркерами - сухостираємими, з написом «white board» (для білої або маркерні дошки). Стерти їх можна: спеціальними сухостираємими губками, серветками з мікрофібри з застосуванням спеціальних спреїв для сухостираємих дощок або вологою тканиною. Також на маркерну поверхню можна проектувати будь-які зображення.
2. магнітні властивості:
Ідеально, коли крейдяні і маркерні поверхні магнітні. Для них підходять всі типи магнітів, які дозволяють закріпити будь-які наочні матеріали.

3. можливість розкреслювання:

Новинкою на ринку шкільних дощок зараз є унікальна технологія лазерного розкреслювання. Вона дозволяє наносити будь-який вид розкреслювання (клітка, лінія, коса, нотний стан і будь-які інші варіанти) як на крейдяну, так і на маркерну поверхні. Лазерне розкреслювання зберігає захисний шар металу, робить чіткі лінії, видимі з будь-якого місця в класі, а також збільшує термін служби дошки.

4. конструкція дошки:

Дуже важливо, щоб зворотна частина дошки була посилена металом. Це робить конструкцію більш міцною і стійкою до будь-яких деформацій. Середня товщина шкільної дошки повинна бути 10мм.

5. крейдозбірник:

Слід звернути увагу на крейдозбірник, який повинен розташовуватися на всю довжину поверхні дошки і бути шириною 5 см. Таким чином він виходить містким для шкільних аксесуарів і зручним для крейди що обсипається, яка потрапляє саме в крейдозбірник, а не на підлогу. Краї крейдозбірника повинні бути підрізані під кутом 45 градусів і спеціально зачищені, що виключає ймовірність будь-яких пошкоджень.

6. відстань між стулками:

У закритому стані відстань між стулками 5-поверхневої дошки має становити 15мм - для зручності їх відкриття. Також потрібно звертати увагу на петлі, які з'єднують стулки і центральну частину дошки. Вони повинні бути акуратними, легко рухатися фіксуючи стулку в потрібному положенні. Оптимальна відстань між стулкою і центральною частиною дошки 5мм.

7. компанія виробник:

Купувати шкільну дошку потрібно безпосередньо у виробника. Так як саме компанія-виробник надає гарантію на шкільні дошки та всі необхідні сертифікати та висновки, дотримується вимог державних стандартів і інші норми. Ще однією перевагою покупки шкільної дошки у виробника є можливість виконання індивідуальних замовлень: різних розмірів і конструкцій дощок, комбінування поверхонь і т. Д.

8. монтаж дошки:

Найголовніше, щоб монтаж дошки був зрозумілим, простим і якісним. Правильно, коли у 5-поверхневої дошки є 4 точки кріплення. Основні - це 2 гачка внизу, які вкручуються в стіну на певну глибину, дозволяючи таким чином прибрати можливі нерівності стіни, а також несуть на собі основну вагу дошки. Додаткові - це 2 самореза вгорі, які йдуть крізь дошку по кутах. Разом з дошкою повинен йти повний монтажний комплект. Такий монтаж легко зробити удвох.

9. Ціна доставки:

Крім ціни самої дошки потрібно звертати увагу на вартість її доставки. Вона може бути як на склад транспортної компанії у вашому місті, так і за конкретною адресою, наприклад, під двері школи. Середня вартість доставки дошки на склад становить близько 150-200грн., За адресою 200-300грн.

10. відгуки та рекомендації:

Не забувайте звертати увагу на відгуки та рекомендації, адже це реальні емоції і сьогодення думку клієнтів про якість продукції і сервісу обслуговування.

Бажаємо вам вдалих покупок!
Нехай навчання буде зручним, наочним і ефективним!
А головне - цікавим і в радість!

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи