fbpx

Правильна класна дошка ...

Багато років діти і підлітки проводять за шкільними партами, бачачи перед собою класну дошку. І часто їх зір, та й сприйняття навчального матеріалу, повністю залежить від якісних матеріалів, з яких ця дошка зроблена. На їх виготовлення йшли ДСП, потім вони фарбувалися в коричневий або чорний колір. Згодом поверхню ставала нерівною, з'являлися подряпини.

В даний час ситуація кардинально змінена. Є можливість вибирати з широкого асортименту. Вибираючи дошку, зверніть увагу:

По-перше, поверхню. Необхідно вибирати матову, або має покриття антивідблиску. Попадання прямих сонячних променів не завадить побачити написане на ній. Добре б, якщо класна дошка буде одночасно і магнітною, для кріплення наочного матеріалу. Повинен бути передбачений невеликий піддон, куди можна покласти крейда, магніти, губки для стирання. У нашій компанії ви можете замовити дошки потрібного розміру, вибравши з асортименту відповідний тип.

Колір теж має важливе значення, перевагу слід віддати темно-зеленому. Школярам молодших класів слід купувати дошку з проведеними неяскравими лініями. Дошки бувають одинарними, а також з двома бічними секціями. Матеріал, з якого виготовлена дошка, повинен відповідати всім санітарним нормам, щоб не заподіяти шкоди здоров'ю дитини. Найчастіше вона виконується з металевого листа, який покритий шаром полімеру.

Для молодших класів або спеціалізованих кабінетів ми пропонуємо унікальне лазерне розкреслювання.

За допомогою лазерного розкреслювання можна наносити будь-який вид расчерчіванія - клітина, лінія, коса лінія, нотний стан і будь-які інші види разлінеіванія. Крім того, розкреслювання можна наносити як на крейдяну поверхню дощок, на металокерамічну поверхню, так і на маркерну.

Технологія лазерного розкреслювання робить поверхню шкільних дощок значно зручніше для навчання, естетичніше і створює максимальний термін служби крейдяний і маркерной поверхні.

Унікальна технологія лазерного розкреслювання шкільних дощок, що дозволяє зберігати захисний шар металу і робити чіткі і широкі лінії, видимі з будь-якого місця в класі.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи