fbpx

Чим стерти маркер?

Не так давно маркерная магнітна дошка була для нас новинкою і унікальним винаходом, а зараз це незамінна помічниця в навчанні!

Її можна використовувати як навчальну дошку в школах і ВУЗах, дошку для малювання вдома і дошку для презентацій в офісі. На ній можна писати, малювати, кріпити за допомогою магнітів будь-яку інформацію і проектувати зображення. Все це робить процес навчання зручним, зрозумілим і цікавим. А ще це модно, сучасно і стильно!

Поверхня маркерной магнітної дошки виготовлена зі спеціального матеріалу, який виходить шляхом нанесення на оцинкований лист білого полімерного покриття і подальшого їх спільного запікання. В результаті такої реакції виходить міцний метал, глянсовий і гладкий на дотик, який не піддається корозії (не іржавіє).

schoolboard child

На маркерной магнітної дошці потрібно писати спеціальними маркерами - сухостираємими, з написом «white board» (для білої або маркерні дошки). Стирати їх можна: спеціальними сухостираємими губками, серветками з мікрофібри або вологою тканиною. Купити все це приладдя можна в будь-якому канцелярському магазині або на ринку.

Головне — не переплутати спеціальні маркери зі звичайними, тобто перманентними або фломастерами, що не стираються. Але якщо ви або хтось випадково написали на маркерні дошки таким маркером (фломастером) - не турбуйтеся! 

Це легко виправити за допомогою:

  • маркера, спеціально призначеного для письма на маркерні дошки. Поверх ліній перманентного маркера нанести сухостираємий, а потім стерти все це губкою.
  • розчинника (наприклад, «Уайт-спірит»). Змочити їм тканинну серветку і витерти дошку.
  • спирту. Нанести його на ватний диск і стерти написане.

Ні в якому разі не можна використовувати металеві щітки і наждачний папір - до пошкодження поверхні дошки, залишаючи подряпини.

Нехай ваші заняття на маркерной магнітної дошці будуть корисними і цікавими!

джерело: http://tso.com.ua

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи