fbpx

Чим металополімер відрізняється від металокераміки?

При виборі шкільної (аудиторного) дошки звертаєш увагу на безліч факторів.
Адже хочеться, щоб вона була зручна, практична, довговічна, естетична, багатофункціональна, корисна для здоров'я, не дорога, щоб викликала бажання вчитися і цей процес був цікавим і захоплюючим!

Почнемо з самого головного - з покриття дощок, тобто з якого матеріалу вони виробляються.

Зараз на ринку існує два основних покриття для шкільних (аудиторних) дощок:

  • металополімер;
  • металокераміка.

Давайте розберемося, чим вони відрізняються один від одного і які переваги кожного з них.

 Металополімер

Металокераміка

Як виходить шляхом нанесення на оцинкований лист металу полімерного покриття і подальшого їх спільного запікання. В результаті такої реакції виходить матеріал для виробництва шкільних (аудиторних) дощок як крейдяних, так і маркерних, який відрізняється середніми показниками зносостійкості і міцності і володіє антикорозійними властивостями. шляхом сплаву металу з керамікою, в результаті чого виходить надміцний матеріал для виробництва шкільних (аудиторних) дощок як крейдяних, так і маркерних, який відрізняється високими показниками зносостійкості і міцності і володіє антикорозійними властивостями. Це нова ступінь надійності!
Характеристика поверхні поверхня під крейду темно-зеленого кольору, матова, бархатиста на дотик. На неї легко лягає крейда, не відсвічує і її добре видно навіть з останньої парти. Крейда легко стирається як сухою, так і вологою тканиною, не залишаючи білих слідів. поверхня під крейду темно-зеленого кольору, однорідна, трохи шорстка. На неї ідеально лягає крейда, отримане зображення виходить досить контрастним. Матові властивості поверхні виключають появу відблисків від сонця і внутрішнього освітлення.
Магнітні властивості має магнітні властивості і підходить для всіх типів магнітів. має магнітні властивості і підходить для всіх типів магнітів.
Можливість розкреслювання можна зробити будь-який розкреслювання (клітка, лінія, коса і т. д.), яке не стирається протягом усього терміну експлуатації шкільних (аудиторних) дощок. можна зробити будь-який розкреслювання (клітка, лінія, коса і т. д.), яке не стирається протягом усього терміну експлуатації шкільних (аудиторних) дощок.
Термін експлуатації термін експлуатації шкільних (аудиторних) дощок до 10 років. термін експлуатації шкільних (аудиторних) дощок нескінченний.
Відмінні особливості маркерна поверхня білого кольору, глянцева, з покриттям антивідблиску. На ній потрібно писати спеціальними маркерами - сухостираємими, з написом «white board» (для білої або маркерні дошки). Стирати їх можна: спеціальними сухостираємими губками, серветками з мікрофібри або вологою тканиною. Також на маркерну поверхню можна проектувати будь-які зображення. покриття стійке до ударів і подряпин, не зношується і практично неразрушимое.
Де використовується добре підходить для шкіл, особливо для молодших і середніх класів, прослужить з 1-ого по 11-ий класи. відмінно підходить для ВНЗ, фізико-математичних класів і технічних училищ.
Зробіть свій правильний вибір і вчіться з задоволенням!

Джерело: http://tso.com.ua/

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи