fbpx

Чи складно працювати з інтерактивною дошкою?

Прогрес не стоїть на місці і ось уже на протязі останніх років школи активно закуповують і впроваджують в освітній процес інтерактивні дошки. Учні, що тут говорити, в захваті від новинки, а ось вчителів інтерактивна дошка призводить в деяке замішання.

Виникають питання, а чи зможу я освоїти роботу з інтерактивною дошкою, чи не буде для мене це складно? Давайте розберемося з цими сумнівами.
Як же працює інтерактивна дошка?

Інтерактивна дошка (сенсорний дисплей) це частина однієї системи, в яку так само входять комп'ютер і мультимедійний проектор. Комп'ютер передає зображення на проектор, а проектор в свою чергу передає зображення на інтерактивну дошку.

smart board8055i 5Уроки з використанням інтерактивної дошки для учнів дуже цікаві і захоплюючі. Особливо це зручно тим категоріям учнів, які мають відставання по предмету, адже таке яскраве нововведення в навчальному процесі здатне зацікавити дитину і полегшити вчителю завдання донесення інформації до учня. Адже всім відомо, що існують люди, яким сприймати інформацію легше візуально, в чому їм відмінно допоможе інтерактивна дошка.
Навчитися працювати з інтерактивною дошкою зовсім не складно. Згадайте час, коли тільки з'явилися мобільні телефони або те, коли ви вперше сіли за монітор комп'ютера. Так само і з інтерактивною дошкою, як тільки ви почнете з нею працювати, вам все стане легко і зрозуміло. Основні функції освоюються відразу ж, на автоматі, а все інше вже в процесі роботи.

Не варто і забувати про те, що продавець, у якого ви будете купувати інтерактивну дошку, зацікавлений в вас і вашому успіху. Сміливо задавайте йому всі ваші запитання, які можна так само вирішити шляхом відвідування семінарів або вивченням супутніх, навчальних мультимедійних програм

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи