fbpx

SenseDisc: науковий експеримент в цифровому просторі

Як вчителю на заняттях фізики, хімії або біології скоротити час, який витрачається на підготовку і проведення фронтального або демонстраційного експерименту? Провести вимірювання в польових умовах? Як підвищити наочність експерименту і візуалізацію його результатів, розширити список експериментів? Вирішенням подібних завдань стає включення в освітній процес цифрових лабораторій SenseDisc.

Мультимедійний комплекс у школі

Сучасну школу вже неможливо уявити без комп'ютерної техніки та комп'ютерних технологій. Вони так міцно увійшли у наше життя, так закріпилися у ній, що неможливо знайти людину, яка б не розуміла про що йде мова. Освіта не стало винятком із цього процесу.

Методичні рекомендації по роботі з інтерактивною дошкою та методика проведення занять з її використанням

Завдання входження України в число найбільш конкурентоспроможних країн світу вимагає підвищення конкурентоспроможності української освіти. Одним з національних пріоритетів є розвиток людських ресурсів, провідна роль в якому належить освіті.

Як використовувати інтерактивну дошку - можливості технологій 21 століття

Багато вчителів відверто «застряють» в питаннях використання інтерактивних дошок. Зіткнувшись з труднощами освоєння різних функцій і програм, подібне обладнання нерідко використовується просто, як альтернатива звичайній магнітно-маркерній дошки, в кращому випадку тільки для писання чи малювання.

Формування універсальних навчальних дій через використання СМАРТ Технологій

В даний час в початковій школі велика увага приділяється розвиваючим методикам в освітньому процесі. Особливості розвитку особистості молодшого школяра багато в чому визначають успішність його навчання, специфіку оволодіння їм компонентами навчальної діяльності, інтенсивністю формування у нього загальнонавчальних умінь і навичок. Без достатньо високого рівня сформованості цих навичок неможливий подальший якісну освіту.

Як використовувати інтерактивну дошку на всі 100%

У 2012/2017 навчальних роках в школи, коледжі та вузи була "вкинута" чергова велика партія інтерактивних дощок. Це стало вже звичайною справою. Зустрічаються школи, де всі класи оснащені цим чудовим інструментом. АЛЕ…

Ефективна віддача даного електронного технічного засобу навчання можлива лише при дотриманні ряду умов.

Педагогіка і інтерактивні дошки

Навчання за допомогою інтерактивних дошок мало, чим відрізняється від звичних методів викладання. Основи успішного проведення уроку одні і ті ж, незалежно від технологій і обладнання, яке використовує викладач. Перш за все, будь-яке заняття повинно мати чіткий план і структуру, досягати певних цілей і результатів. Все це допомагає учням краще засвоїти матеріал і співвіднести його з тим, що вони вже знають.

Як ми вчимося або інструменти отримання знань

    Освіта - найважливіша складова нашого життя і воно стане дверима в майбутнє, яке ми собі навіть не в змозі уявити. Наприклад, діти, які прийшли в перший клас цього, 2014-му році, швидше за все, вийдуть на пенсію в 2067 році, і навчання для них не закінчиться порогом школи або університету, а буде супроводжувати їх все життя, де і чим би вони не займалися.

Використання інструментів програмного забезпечення для інтерактивної дошки

Інтерактивна дошка - це, по суті, дисплей вашого комп'ютера. Значить, все, що є на вашому комп'ютері, можна показати і на інтерактивній дошці.

Це дає вам можливість використовувати широкий спектр ресурсів, таких як:

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи