Робот WeeeMake WeeeBot 3 in 1 STEAM

Робот WeeeMake WeeeBot 3 in 1 STEAM
Робот WeeeMake WeeeBot 3 in 1 STEAM
Робот WeeeMake WeeeBot 3 in 1 STEAM
Робот WeeeMake WeeeBot 3 in 1 STEAM
Робот WeeeMake WeeeBot 3 in 1 STEAM
Робот WeeeMake WeeeBot 3 in 1 STEAM
 В наявності

Артикул: 161002

Програмований робот-конструктор WeeeMake WeeeBot 3 in 1 STEAM Education Robot Kit
4845,00 ₴
Для отримання спеціальної тендерної пропозиції телефонуйте!

Опис

WeeeMake WeeeBot 3-in-1 STEM Robot Kit - розумний конструктор для навчання програмуванню, робототехніці і електроніці. З нього можна зібрати три розумних об'єкта, основним з яких є програмована машина-робот. Не просто робот, а інструмент для навчання - WeeeBot - це навчальний робот початкового рівня, що ідеально підходить для STEM-освіти (S - science, T - technology, E - engineering, M - mathematics, або: природничі науки, технологія, інженерія, математика), розроблений на платформі роботів WeeeMake.

Щоб сприяти поширенню передового освіти STEAM в світовій системі освіти і був розроблений WeeeBot, який покликаний допомогти студентам отримати знання практичного програмування і досвід взаємодії з роботами. Робот розумна лампа - "Розумна лампа" використовує датчик світла і датчик звуку для включення і відключення освітлення.
Коли робот знаходиться при тьмяному освітленні, RGB світлодіод вмикається автоматично. При яскравому освітленні включити і вимкнути лампу можна за допомогою звуку, наприклад, плескання.
Робот для вимірювання відстаней (далекомір) - Робот для вимірювання відстані використовує ультразвуковий датчик, встановлений на підставі, зібраному з деталей конструктора. Він трансформується з машини-робота згідно з наявною інструкцією.
Програмування в середовищі Scratch & Arduino — з програмним забезпеченням Weeecode, які мають доступний і зрозумілий графічний інтерфейс (перетягування функціональних блоків), на основі Scratch 3.0 Ви можете дізнатися все про програмування мікроконтролера для керування фізичними об'єктами за допомогою датчиків. Підтримується програмування на Arduino.
Просте управління і збірка - Простий процес складання набору електронного конструктора WeeeMake WeeeBot 3-in-1 STEM Robot Kit не вимагає пайки, всі електронні елементи мають модульне підключення.
Управління зібраної моделлю може здійснюється як за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування, так і по Bluetooth з'єднанню через мобільний додаток WeeeMake APP, яке можна встановити на Вашому смартфоні або планшеті.

Характеристики

Живлення від акумуляторів або батарейок - Як джерело живлення можна використовувати або 4 батарейки АА на 1.5В, або 2 літієвих акумулятора 18650 на 3.7В кожен.
Для кращої роботи настійно рекомендується використовувати два акумулятора 18650.
Комплектація WeeeMake WeeeBot 3-in-1 STEM Robot Kit:
- набір запчастин для зборки корпусу;
- материнська плата з процесором;
- електричний мотор 2 шт .;
- модуль з RGB світлодіодними "очами";
- датчик визначення перешкоди ;
- датчик звуку;
- датчик світла;
- модуль Bluetooth;
- звуковий модуль типу зумер ;
- набір кабелів RJ11 для підключення модулів;
- матрична LED панель-дисплей;
- модуль для підключення акумуляторів;
- акумулятори 18650 2 шт .;
- зарядний блок для акумуляторів;
- пульт ДУ;
- набір викруток;
- інструкція;
- паперове поле з лініями для тестування руху робота.
Особливості:
3 робота в 1 : машинка, далекомір, розумна лампа
Міцні та безпечні для дітей деталі
Можливість програмування бота на Arduino
Управління зі смартфона або пульта
Датчики звуку, світла і перешкоди
Вага (в упаковці): 1.595 кг
Розмір упаковки: 22x14x24 см

Задати питання

Випадкові товари