fbpx

Рішення

Торгово-розважальні центри

Система відображення рекламної інформації

torg

 

Система відображення рекламної інформації. Сучасний торговий центр потребує ефективної реклами товарів, що продаються і послуг, видовищних подій і різних акцій. В даний час для впливу на публіку і залучення її уваги використовуються реклама в пресі, на телебаченні та радіо, рекламні щити, роздатковий матеріал у вигляді брошур і листівок, голосові оголошення.

Однак на даному етапі розвитку демонстраційних і образотворчих засобів в рекламі, представляється необхідним використовувати динамічно змінні рекламні та інформаційні повідомлення.

Пропонована система відображення рекламної інформації (СВРІ) встановлюється безпосередньо на об'єкті. Завдяки розміщенню дисплеїв з великим екраном в місцях найбільшого скупчення людей (наприклад, на вході, в центральному вестибюлі і т.п.), інформація впливає на тисячі відвідувачів в день, примушуючи їх звертати свою увагу на рекламовані товари, послуги, акції.

Наприклад, подаючи в рекламному блоці не тільки відомості про товари, а й вказуючи розміщення місць в торговому центрі, де можна ці товари купити, СВРІ цілеспрямовано веде потенційного покупця до факту здійснення покупки. Крім того, така рекламна мережа цікава тим, що надає унікальну можливість впливати на численну аудиторію, формуючи задані настрої і думки у десятків тисяч людей.

Світлодіодні екрани

svetodiodn screenled screensalut

Електронне табло. На сьогоднішній день світлодіодні екрани - це єдина технологія, що дозволяє отримати якісне повнокольорове зображення при будь-яких умовах зовнішнього освітлення. світлодіодні екрани продовжують ефективно виконувати своє завдання навіть за умови прямої сонячної засвічення.

Крім основної переваги, можна також відзначити ряд інших, що вигідно відрізняють ці пристрої від інших засобів відображення інформації. Серед них: можливість створення безшовних екранів практично будь-якої площі і конфігурації, широкий діапазон робочих температур (від -30 до +50 град. Цельсія), а також великий, порівняно з іншими пристроями відображення, термін експлуатації: близько 10 років в режимі цілодобової роботи .

Cвітлодіодні екрани застосовуються як в приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Серед основних сфер застосування світлодіодних екранів можна назвати зовнішню рекламу, масові та святкові заходи, концерти, стадіони, виставкові комплекси, вокзали, аеропорти, розважальні центри, телевізійні студії, зали нарад, диспетчерські центри.

Автоматична парковка

parkovka

 

Автоматична парковка призначена для автоматизації проїзду і може застосовуватися на територіях, розташованих на відкритих майданчиках, в підземних і критих наземних приміщеннях, що мають один або кілька в'їздів і виїздів.

При цьому немає необхідності використовувати карти доступу різного виду. При в'їзді на паркінг система розпізнає номери автомобіля, перевіряє їх наявність в базі даних і в разі успішної верифікації пропускає (випускає) транспорт на територію. Також, опціонально, можна використовувати верифікацію транспорту з використанням талонів зі штрих-кодом або карт доступу різних типів.

При розробці концепції системи були вивчені принципи побудови аналогічних систем провідними європейськими виробниками і максимально врахована специфіка її експлуатації в українських умовах. Це, перш за все, відноситься до кліматичної стійкості, вандалозахищеність, простоті сприйняття для користувача.

Гранична увага була приділена надійності системи, в якій використовуються високоякісні компоненти виробництва провідних фірм Німеччини, Великобританії, Канади та ряду інших країн.

parkomat

Організація автоматичного паркування дозволяє:

   • Дистанційно відстежувати рух транспорту на в'їзді і виїзді території об'єкта;
   • Створити можливість автоматизованого впуску (випуску) для "своїх" транспортних засобів, використовуючи для верифікації державні номерні знаки. (Безконтактні карти доступу);
   • Вести зручний контроль і аналіз діяльності комплексу;
   • Вести моніторинг подій системи в режимі реального часу;
   • Зчитувати і розпізнавати в базі даних держномери транспорту, що в'їжджає та виїжджає на територію об'єкта, з відміткою часу і накопиченням кількості в'їздів і виїздів за добу.
   • Здійснювати занесення інформації в базу даних для подальшого аналізу транспортної роботи за певний період.
   • Інформувати водіїв про розташування паркінгів з вільними місцями, а також про кількість і розташування вільних місць на даних паркінгах

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи