fbpx

Рішення

Система керування паркуванням (автоматизація паркінгу)

Система інформування про вільні місця на парковці забезпечує супровід водіїв, в реальному часі направляючи їх до вільних місцях за рівнями, зонам і смугах. Система працює з будь-яким типом чотириколісних транспортних засобів.

Які проблеми вирішує система керування паркуванням:
  • Труднощі пошуку вільних місць на парковці.
  • Ілюзорна завантаженість паркінгу при наявності вільних місць.
  • Аварії і затори, як наслідок хаотичності парковки.
Як працює система інформування про вільні місця на парковці

Датчик, розроблений спеціально для визначення наявності під ним транспортного засобу, а також світлодіодний індикатор розміщені безпосередньо над кожним паркоместом. Щомиті датчик зчитує наявність транспортного засобу і передає свій статус в центр керування (через СКС). ПК обробляє дані і оновлює інформацію на екранах навігації (цифрових табло), надаючи водіям дані про вільні місця в реальному часі.

Як тільки водій стикається з необхідністю вибору напрямку руху (рівень, зона або ряд), цифрові табло, за допомогою динамічних стрілок, показують шляхи для руху. Після цього необхідно просто дотримуватися вказівниками для визначення вільного паркувального місця в найкращих умовах і в найкоротші терміни.

parking1

parking2

Чому варто вибирати Dahua

У разі установки системи Dahua Ви запропонуєте Вашим клієнтам ефективне і якісне обслуговування. Користувачі негайно оцінять економію часу і зручність користування паркінгом. Крім того, вони більше не будуть відчувати себе роздратованими через пошуку необхідного їм вільного місця. Таким чином Ви підвищите їх лояльність, пропонуючи їм сервіс, який обіцяє їм зручність в усіх відношеннях.

Очевидно, що без системи інформування про вільні місця на парковці, водій може їздити колами і, не знайшовши вільного місця, може навіть залишити його. Зіткнувшись з подібною ситуацією, в подальшому користувач буде намагатися паркувати свій транспортний засіб де-небудь за межами Вашого паркінгу. Паркінг без системи управління можна порівняти з міським центром, транспортні розв'язки якого не обладнані світлофорами. Завдяки цифровими табло, водії орієнтуються про наявність і напрямку до вільних місцях прямо при в'їзді на паркінг.

Систему керування паркуванням Dahua відрізняють:
  • Повністю автоматична система керування.
  • Розумна вартість системи.
  • Безвідмовна, надійна робота.
  • Мінімум часу для пошуку місця на парковці.
  • Спостереження за допомогою камер високого дозволу.


parking3

Збільшення кількості паркомісць

До появи системи інформування про вільні місця на парковці, дизайнери повинні були залишати вільний проїзд в кінці кожного з рядів, щоб запобігти утворенню пробок в години найбільшого завантаженості паркінгу. З появою системи керування необхідність в вільних проїздах відпала. Це дозволяє зробити паркінг більш прибутковим, за рахунок збільшення кількості паркомісць.

На малюнку праворуч Ви бачите зразок, як система керування паркуванням дозволила збільшити місткість паркінгу на кожному рівні, що має на увазі істотне збільшення паркомісць при однакових затратах на будівництво будівлі.

 

Прибуткова складова системи керування паркуванням

Будівництво паркінгу є дорогим. Тому дуже важливо отримати плановану прибуток і мінімізувати витрати на обслуговування. Коли клієнти направляються прямо до вільних місцях, час водіння в середньому скорочується на 20%.

Паркінг може досягти 100% -й завантаження, коли точне положення кожного вільного місця відомі. Необладнані системою керування парковки можуть вважатися повністю заповненими, хоча є ще вільні місця (близько десятка в нашому прикладі).

У години пік (6 годин на день), оборот паркінгу (1000 місць) становить близько 12 автомобілів в хвилину. Час, необхідний водієві, щоб дістатися до виходу становить близько 3 хв. Це означає, що 36 автомобілів звільнили свої місця і знаходяться в русі до виїзду. На паркінгу без системи управління, система обліку автомобілів вважає ці місця зайнятими і може не запускати нові транспортні засоби, іншими словами 36 місць постійно залишаються невикористовуваними. Система управління паркуванням негайно виявляє звільнилися паркомісця, що дозволяє запускати на паркінг нові транспортні засоби.

Таким чином: 36 місць * 15грн / год * 6 годин * 200 днів = приблизно 712 800 втраченого прибутку для паркінгу на 1000 місць.

Спостереження за зайнятими паркомісцями

Часто буває, що транспортний засіб залишається на стоянці автомобілів довше дозволеного терміну. Знання того, де вони припарковані, означає, що можна визначити їх реєстраційний номер. В такому випадку, клієнт, який стверджує, що втратив свій паркувальний квиток і каже, що він заїхав годину назад, може бути викрито.

Інтерфейс системи керування паркуванням Dahua

parking4

parking5

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи