fbpx

Рішення

Система електронного голосування

Система електронного голосування встановлюється в залах засідань районних, міських і обласних рад і дозволяє уникнути труднощів і помилок під час сесійних голосувань.

Функції системи електронного голосування:

 • Миттєва за прізвищами реєстрація присутніх на сесії депутатів.
 • Миттєвий підрахунок результатів голосування «за / проти / утримався» або ж підрахунок голосів за кількома варіантами відповідей.
 • Складання звітності в зручному для використання вигляді: графіки, діаграми, таблиці.

Системи електронного голосування бувають:

 • Провідні, побудованими на базі конференц-систем.
 • Бездротові, зібрані на пультах невеликого розміру, які працюють по радіоканалу.
СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОННОГО ГОЛОСУВАННЯ НА БАЗІ КОНФЕРЕНЦ-СИСТЕМ

Системи електронного голосування на базі конференц-систем - це інтегрований функціонал конференц-системи. Він розширює можливості конференц-системи і покликаний забезпечити учасникам реєстрацію, процес голосування, а також певний порядок ведення засідання.

voiting1

У функціонал конференц-систем можуть бути включені наступні можливості:

 • Голосування (кількість варіантів відповідей не обмежена)
 • Ідентифікація / реєстрація
 • Протоколювання
 • Обмін документами
 • Синхронний переклад

Голосування. Здійснюється за допомогою врізного монітора, сенсорного екрану конференц-системи або ж вбудованої кнопкової панелі.

Ідентифікація учасників. Проводиться: по заздалегідь відомому робочого місця депутата, персонального коду, персональної реєстраційній картці або за біометричними показниками, наприклад, сканування відбитка пальця. Ідентифікація учасників практично виключає можливість голосування «за сусіда».

voiting2

Централізоване управління пультами. Пріоритет пульта глави засідання над пультами делегатів, що дозволяє управляти ходом засідання, встановлювати регламент виступаючим.

Система електронного голосування на базі мультимедійної системи Bosch DCN

voiting3

Мультимедійна система Bosch DCN об'єднує в собі, аудіо-, відеофункції, роботу з документами, систему унікальної ідентифікації користувача, а також зручне інтерактивне голосування за допомогою сенсорного екрану.

За допомогою сенсорного екрану учасники засідання також можуть отримувати і передавати документи і, навіть, шукати необхідну інформацію в Інтернеті.

Ідентифікація учасників сесії може проводиться за допомогою особистої карти або по відбитку пальця.

 

Система електронного голосування на базі конгрес-системи Taiden

voiting4Функцsонал:

 • Uолосування.
 • Синхронний переклад.
 • Інтерком-зв'язок.
 • Демонстрація і редагування документів.
 • Розміщення фотографій делегатів.
 • Демонстрація делегатів під час виступу.
 • Телесуфлер.
 • Текстовий чат між учасниками сесії.
 • Вихід в Інтернет.

 

voiting5

СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОННОГО ГОЛОСУВАННЯ НА БАЗІ БЕЗДРОТОВИХ ПУЛЬТІВ

Система електронного голосування на базі бездротових пультів є ручні пульти для голосування в комплекті з ресивером та спеціалізованим програмним забезпеченням. Рішення підходить для невеликих за чисельністю засідань і є економічним за ціною. Рішення не вимагає спеціальної установки і прокладки кабелів!

Системи електронного голосування на базі бездротових пультів можуть мати розширені можливості, такі як голосування в поіменному режимі, голосування з наданням до 10 варіантів відповіді, управління порядком засідання.

Якщо в сесійній залі відсутній система візуалізації, необхідні додаткові кошти для відображення результатів голосування (інформаційна панель / проектор і екран).

Нашим Клієнтам ми можемо запропонувати системи різної цінової категорії наступних виробників: Bosch, Taiden, Gonsin, Televic, DIS, Turning Technologies

 

Система електронного голосування на базі обладнання Turning Technologies

Це малобюджетне портативне рішення, розраховане на кількість до 35 депутатів, і дозволяє проводити електронне голосування навіть в поіменному режимі. Система проста у використанні, не вимагає установки, прокладки кабелів або ж спеціалізованої настройки.

Все, що необхідно для початку роботи, це - комп'ютер і засіб відображення результатів голосування (екран або інформаційна панель).

Програмне забезпечення дозволяє створювати і наповнювати порядок засідань питаннями, які вимагають голосування, і іншими необхідними даними з подальшим відображенням на екрані.

Склад системи:

TTvoiting1  Радіочастотний пульт голосування на 10 клавіш (до 10 варіантів відповіді), радіус дії до 60 м, можливість програмування, LCD екран зворотного зв'язку.
  TTvoiting2 Радіочастотний пульт голосування на 5 клавіш (до 5 варіантів відповіді), радіус дії до 60 м, можливість програмування, індикатор зворотного зв'язку.
 TTvoiting3 Радіочастотний презентер для виступаючого.
TTvoiting4 Ресивер + програмне забезпечення.


© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи