fbpx

Рішення

Шкільні дошки

 

02

Робоча поверхня: у всіх шкільних дошок використовується зносостійка робоча поверхня - це сталевий емальований лист, який гарантує стабільні експлуатаційні властивості на весь період використання шкільної дошки. Сталевий емальований лист для шкільних дошок виходить шляхом промислового нанесення на оцинкований металопрокат спеціальної емалі для шкільних дошок. Потім поверхню запікається при високій температурі, що надає їй потрібні якості, перераховані нижче.
Петлі
: Шкільна дошка, що має три і більше елементів, оснащена надійними сталевими петлями, що витримують навантаження до 100 кг, що дозволяє гарантувати найвищу надійність шкільної дошки.
Профіль: у виробництві шкільних дошок використовується алюмінієвий профіль і мелосборнік з декоративним покриттям.
Написання. На матове покриття високої якості з низьким блиском легко лягає крейда, в результаті чого лінія виходить виразною, безперервної з меншим тиском і максимальним поверхневим зчепленням.
Поверхня шкільної дошки має оксамитові властивості на дотик, що робить якість написання і стирання простим і приємним.
Видимість. Особливу колірне рішення в поєднанні з неяскравим, матовою поверхнею надає крейдяним лініях максимальний контраст і видимість. Наша поверхню шкільної дошки має прекрасні візуальні характеристики і повна відсутність відблисків на поверхні. Це призводить до істотного поліпшення сприйняття інформації на всіх поверхнях шкільної дошки в широкому діапазоні умов освітлення.
Колір поверхні шкільної дошки для написання крейдою - насичений темно-зелений - відтінку зелені хвої, відповідає сучасним стандартам. Такий колір робить написаний текст приємним оку і зручним для читання.
Стирання. Крейда легко стирається сухою ганчіркою або стандартної крейдяною стеркою з мінімальним виділенням крейдяного пилу, не залишаючи білястих слідів від колишнього написання.
Очищення. Легко миється водою, не залишаючи плям.
Знос і гарантія. Висока стійкість до стирання при інтенсивному навчальному процесі гарантує термін експлуатації шкільної дошки до 15 років.
Магнітні властивості. Поверхні дошок з емальованої стали ідеальні для всіх магнітів.
Унікальне розкреслювання: Робоча поверхня шкільних дошок дозволяє нанести розкреслювання (коса, лінія, клітина, система координат, нотний стан), яке ми зробимо згідно Ваших ескізів. Розкреслювання шкільних дошок не стирається на всьому протязі терміну служби дошки.
Сертифікати: Всі шкільні дошки відповідають ДСТУ 14434: 2009 мають протокол випробувань і Висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
Монтажний комплект: Всі шкільні дошки мають спеціальний монтажний комплект. Схема монтажу, розроблена таким чином, щоб шкільна дошка могла бути надійно закріплена на будь-якій поверхні стін (гіпсокартон, бетон, цегла, пухкі стіни, панелі та ін.), При цьому зберігши естетичний вигляд навчального класу.
Комплектація: Дошка шкільна, крейдосборнік, монтажний комплект і схема монтажу, технічний паспорт. Вся продукція упакована в спеціальний вид транспортної тари.
Експлуатація. Слідуючи інструкції по догляду та чищення поверхню дошки потребує порівняно невеликому догляді.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи