fbpx

Рішення

Рішення для спільної роботи

Велика кількість корпорацій задаються питанням, як їм покращити взаємодію та командну роботу у себе в компанії. Відповідь знайдена - впровадженням інтерактивних рішень в корпоративну середу.

Провідний виробник інтерактивного устаткування для спільної роботи компанія SMART Technologies анонсувала результати глобального дослідження, в якому була продемонстрована зв'язок між використанням сучасних рішень для спільної роботи і успішністю бізнесу.

Інтерактивний комплекс для мозкового штурму

З інтерактивним комплексом SMART Board SBX885ix всі ідеї будуть записані і в подальшому, зможуть трансформуватися в цілу концепцію. Даний комплекс включає в себе інтерактивну дошку SMART Board, що володіє функціями розпізнавання жестів і декількох торкань, ультракороткофокусний мультимедійний проектор, фактично виключає тіні, відблиски і підтримує формат передачі зображення високої чіткості (HD), а також програмне забезпечення для створення і демонстрації інтерактивних слайдів.

team work1

Інтерактивний комплекс SMART Board SBX885ix, завдяки своїй Touch технології, пропонує учасникам:

 • найбільш природний спосіб управління контентом за допомогою торкань;
 • можливість записувати будь-яку ідею поверх будь-якого зображення;
 • вносити зміни або редагування в загальний документ;
 • запускати будь-які програми та відео;
 • зберігати і розсилати учасникам результат роботи.
Інтерактивні рішення для спільної роботи

Інтерактивна дошка або інтерактивний дисплей SMART Board, у Вашому конференц-залі або переговорної, стане ідеальним засобом групової роботи і допоможе команді зосередитися на єдиній меті, ефективно взаємодіяти між собою, істотно скоротити час для пошуку рішень, а також внесення змін та подальших додаткових зустрічей і погоджень.

team work2

Висока якість зображення, велика інтерактивна поверхню дозволять проводити зустрічі з новою ефективністю.

Простий дотик до поверхні інтерактивної дошки або інтерактивного дисплея SMART Board дозволяє вибирати меню і іконки, відкривати документи, веб-сайти, відео, переміщати об'єкти також легко, як ви це робите на своєму планшетному ПК.

Доступні функції спільної роботи:

 • найбільша сенсорна поверхня для роботи дотиком і з розпізнаванням жестів (палець - мишка, маркер - лист, долоню - пралка);
 • електронне чорнило, ластик для написання і корекції поверх будь-якого зображення;
 • розпізнавання рукописного тексту на друкований;
 • одночасна робота двох користувачів на одній дошці;
 • можливість зберігати замітки і розсилати їх учасникам;
 • використовуючи ПЗ SMART Bridgit працюйте спільно з одним документом незалежно від місця розташування учасників команди.

 team work3

Використовуючи дотик і функції інтерактивної дошки або інтерактивного дисплея SMART Board ви зробите свою презентацію більш наочною, живий і цікавою, допоможете аудиторії зрозуміти основні ідеї, обговорити важливі аспекти і прийняти більш обґрунтовані рішення.

team work4

Інтерактивні дисплеї SMART Board 6055/6065 оснащені 4К (3840х2160) LED матрицями високої якості, картинка на яких з ідеальною передачею кольору. Антиблікова поверхню дисплея створює комфортні умови для перегляду не залежно від місця і кута огляду.

Віддалена робота

В основі рішення для віддаленої роботи лежить спільна робота користувачів над документами в реальному режимі часу, незалежно від їх місця розташування і пристроїв відображення.

Завдяки апаратно-програмного комплексу SMART Ви можете організовувати спільні сесії, наради і конференції, підключаючи місцевих і віддалених учасників, тобто гарантувати доступ до інформації і повна взаємодія учасників команди.

Незалежно від місця розташування, ви зможете взаємодіяти з іншими учасниками зустрічі, як ніби вони знаходяться в одному з Вами кабінеті.

За допомогою web-камер або системи відеоконференц-зв'язку Ви маєте можливість бачити відеотрансляції учасників.

Використовуйте рішення SMART як в мережах LAN, так і в мережах WAN, з підтримкою сценаріїв громадських підключень, які використовують особливу доменне ім'я.

Спеціально для компаній, у яких корпоративним стандартом внутрішніх комунікацій служить Microsoft® Skype for Business®, було розроблено рішення SMART Room System ™, призначене для обладнання кімнат переговорів і конференц-залів будь-якого рівня.

SMART Room System™ для Microsoft® Skype for Business®

Рішення SMART Room System являє собою набір, що складається з:

 • Одного або більше інтерактивних дисплеїв SMART
 • Ширококутної камери високої роздільної здатності
 • Динаміків і мікрофонів
 • Консолі управління з дисплеєм 11.6 дюйма

Кожен компонент був розроблений і вироблений SMART для простої інтеграції, що забезпечує приголомшливий досвід проведення нарад і високі результати подібних зустрічей.

team work5

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи