fbpx

Рішення

Рішення для конференц-залів

  • система відображення інформації,
  • конференц-система з функцією синхронного перекладу,
  • система відеоспостереження,
  • система фонового озвучування,
  • система зашторювання,
  • система дистанційного керування комплексом обладнання.

Для проведення конференцій, нарад, переговорів і презентацій на сучасному світовому рівні конференц-зали оснащуються комплексом аудіовізуальних технічних засобів.

Тенденцією сьогоднішнього дня стало побудова багатофункціональних конференц-залів, здатних в найкоротші терміни трансформуватися - змінюючи своє призначення від тренінгової кімнати до кімнати для проведення переговорів або залу для проведення корпоративного заходу.

Нові технології, що застосовуються в побудові даних рішень, дозволяють використовувати всю корисну площу приміщення максимально ефективно, концентруючи увагу присутніх на обговорюваних питаннях. Рішення з моторизованими екранами, ліфтами для проекторів і плазмових панелей дозволяють змінювати призначення приміщення без демонтажу обладнання, а використання комплексної системи управління створюють можливості прописувати заздалегідь підготовлені сценарії.

conference1

Система відображення комп'ютерної і відеоінформації

В якості системи відображення для конференц-залів використовуються інформаційні панелі, відео стіни (побудовані на узкошовних ЖК або світлодіодних панелях), мультимедійні проектори з екраном або інтерактивні дошки.

В якості джерел інформації можуть підключатися комп'ютери, відеомагнітофон, DVD-програвач, відеокамери, система відеоконференцій, система супутникового і ефірного телебачення.

Вибір конкретного джерела інформації для відображення на екрані здійснюється за допомогою системи комутації, розподілу і посилення сигналів, а також з сенсорної панелі системи дистанційного керування.

Конференц-система з функцією синхронного перекладу

Для забезпечення проведення конференцій, в тому числі за участю іноземних представників, пропонується обладнання залу конференц-системою з функціями синхронного перекладу.

Конференц-система дозволяє управляти мікрофонами, виробляти ідентифікацію та реєстрацію учасників, проводити електронне голосування, виробляти синхронний переклад на кілька мов.

Система відеоспостереження

Для забезпечення візуального контакту оператора і перекладачів з залом пропонується система відеоспостереження на базі кольорових керованих відеокамер. Відеокамери вмонтовуються в підвісну стелю конференц-залу і забезпечують можливість перекладачам бачити виступає на відеомоніторі. Крім того, зображення з відеокамер може відображатися на великому екрані.

Система фонового озвучування

Призначення системи - озвучування конференц-залу, фонова музика, мови, а також документування аудіоінформації.

При озвучуванні конференц-залу застосовується концепція рівномірного розподілу звукового тиску в приміщенні, яка забезпечується за допомогою стельових гучномовців.

Система зашторювання

Призначена для забезпечення необхідної зовнішньої освітленості конференц-залу, для високоякісної роботи системи відображення інформації, а також для створення комфортних умов роботи делегатів у залі. Зашторювання вікон здійснюється за допомогою тканини або вертикальних жалюзі з тканини, яка повністю не пропускає сонячне світло.

Система управління забезпечує відкриття і закриття одночасно або по групах всіх жалюзі з одного пульта або з панелі дистанційного керування всім комплексом обладнання.

Система дистанційного керування комплексом обладнання

conference2

Для управління всім комплексом обладнання конференц-залу пропонується система інтегрованого дистанційного керування CRESTRON (США). Система управління не тільки надає можливість керувати окремими системами комплексу, але і дозволяє заздалегідь запрограмувати найбільш часто використовувані сценарії при управлінні комплексом. Наприклад, сценарій «Перегляд відеоролика»: 1 - закрити жалюзі, 2 - опустити екран, 3 - вимкнути світло, 4 - включити проектор, 5 - включити DVD, натиснути кнопку «Play». Для виконання обраного сценарію досить натиснути тільки одну кнопку сенсорної панелі.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи