fbpx

Рішення

Рішення для бюджетних організацій

Канцтовари

cantz2

Ручки і олівці, канцелярська папір і бланки, щоденники та органайзери, сегрегатори і файли - наша компанія пропонує своїм клієнтам повний асортимент канцелярських товарів і приладдя.

cantz5 В нашому прайсі Ви знайдете будь-які речі з шкільної та офісної канцелярії, бланки бухгалтерські та суворої звітності, паперову продукцію, канцелярські товари для дитячої творчості, блокноти і щоденники, всілякі офісні папки та бокси.

Перелік товарів компанії «Смарт» завжди підбирається з урахуванням побажань наших клієнтів: навчальних закладів, представників малого бізнесу та бюджетних організацій і великих корпорацій. Проте, це не означає, що ми прихильники виключно консервативного підходу у виборі виробників і асортименту продукції. Менеджери нашої компанії постійно відслідковують новинки на ринку канцелярських товарів і приладдя, вивчають пропозиції нових виробників, проводять моніторинг купівельного попиту. Підтвердженням цьому - більше 2000 найменувань продукції в т.ч. супутніх товарів: шкільні сумки, портфелі та ранці, презентаційна і сувенірна продукція, магнітні шкільні дошки, калькулятори, побутова хімія та господарський інвентар. І все це за спеціальними цінами!

 
Ми не виробляємо канцелярські товари, проте дуже добре розбираємося в їх різноманітті та ціновій політиці.

Комп'ютери

Комп'ютерних фірм на ринку багато і з кожним днем з'являються все нові і нові, проте багато з них стають "одноденками" з однієї простої причини, це непідготовлений персонал.

Придбання комп'ютера - це серйозний крок, як для рядового користувача, так і для підприємства. При виборі комп'ютера вирішальну роль відіграє компанія, в яку Ви звертаєтеся. І не важливо, яким чином Ви хочете придбати комп'ютерну техніку: купити готовий комп'ютер або зробити замовлення на індивідуальну збірку комп'ютера по заздалегідь підібраним конфігурацій. Адже від правильності Вашого вибору залежить як подальша робота комп'ютерної техніки, так і подальше обслуговування придбаного обладнання.

computer office

Як правильно вибрати комп'ютерну фірму?

Перш за все, необхідно звертати увагу на ділову репутацію компанії, досвід роботи на комп'ютерному ринку, перевіряти наявність сертифікатів якості на придбану на фірмі продукцію. Адже наявність сертифікатів говорить про те, що компанія співпрацює з компаніями, які вже довели свою спроможність. У свою чергу, компанії-постачальники, які дорожать своєю репутацією, працюють тільки з гідними компаніями. Не соромтеся знайомитися з співробітниками компанії, які будуть займатися індивідуальною збіркою Вашого комп'ютера і питати про переваги даної компанії над конкуруючими організаціями.

notebooknotebook2

Звернувшись в компанію «Смарт» Ви зможете знайти всі перераховані вище достоїнства. До основних переваг компанії «Смарт» відносяться: бездоганна ділова репутація, величезний досвід і професійна команда, індивідуальний підхід до кожного клієнта і оптимальні ціни. До додаткових переваг компанії можна віднести те, що вся збірка комп'ютерів проводиться фахівцями, що мають високу кваліфікацію і великий досвід.

Наші ціни - звичайні для будь-якої нормальної фірми, в чем-то нижче, в чем-то трохи вище. Але, крім цін, потрібно пам'ятати, що купуючи у нас, Ви отримуєте кваліфіковану консультацію та гарантійне обслуговування і надалі ми не залишимо Вас напризволяще - завжди поділимося з Вами нашими знаннями і свіжою інформацією. Що стосується наших оптових цін, то вони просто дуже привабливі - переконайтеся самі. Ми не догматики в ціноутворенні - завжди зможемо домовитися і з роздрібними, і з оптовим покупцем.

Офісна техніка

Офісна техніка давно стала незамінним елементом життя кожної фірми або підприємства. Складно уявити роботу без наших помічників: принтерів, шредерів, сканерів, ламінаторів, брошурувальників. Чи потрібна Вам офісна техніка для невеликого підприємства, копіювального або друкованого салону, великий компанії - в нашому каталозі Ви зможете знайти найбільш функціональні, надійні, якісні, тихі і швидкі моделі, які додадуть комфорту роботі кожного в Вашому офісі.

broshur

Брошюровщик - вид офісного обладнання, що виробляє палітурка (зшивання в брошуру) необхідної кількості аркушів паперу різних форматів. Обкладинка забезпечує додаткову зручність подальшого використання документа, надає йому більш солідний діловий зовнішній вигляду. Способи плетіння залежать тільки від типу обладнання і Вашого бажання.

laminator

Ламінування - процес покриття документів або паперів тонким шаром пластика. Документ герметично запаюється в пакет або покривається спеціальною плівкою для ламінування. Ламінування охороняє продукцію від механічних пошкоджень, бруду, допомагає захистити від підробки, здатне посилювати кольору або яскравість документів, надає їм більш благородний вид. Ламінатори, як і майже вся офісна техніка, відрізняються за продуктивністю, основним призначенням, ціною.

rezak2rezak1

Різаки для паперу давно перестали бути чимось незвичайним. Зручний інструмент для різання паперу набуває все більшої популярності і ними оснащуються не тільки друкарні, копіювальні центри, а й компанії, їх купують власники невеликих офісів.

shreder1

Все більшої значущості в сучасному бізнесі набувають способи і механізми збереження конфіденційності особистої або корпоративної інформації. Будь випадково залишений документ, будь він в ящику столу або зім'ятий, в сміттєвому відрі, зловмисник може використовувати його проти Вас або Вашого бізнесу. Надійний захист забезпечить спеціальна офісна техніка - шредер (знищувач для паперів). Завдяки його роботі, все конфіденційні документи можуть бути знищені шляхом розрізання на безліч дрібних шматочків, що гарантує надійний захист Вашої інформації.

Будь-яку офісну техніку Ви можете придбати в нашій компанії. Навіть якщо чогось не виявилося, ми доставимо потрібний Вам товар протягом 24 годин.

Обслуговування

Іноді слова "комп'ютер", "інтернет", "настроювання", "програмне забезпечення" починають дратувати. Робота позапланово відкладається, а комп'ютер з організаційно - обчислювально - комунікаційного центру перетворюється на непотріб метала. Щось зламалося?

rem3

Щось потребує налаштування, інсталяції? Іноді виникає екстрена потреба в установці нового обладнання або програмного забезпечення, відновлення даних, заправці або зміні картриджів, налаштування мережі? Ви не фахівець в комп'ютерах і не готові до таких питань? А ми готові!

rem1
Швидка комп'ютерна допомога з виїздом фахівця в офіс - гідний і розумний вихід із ситуації.
Швидка комп'ютерна допомога

сервіс, що надається приватним та юридичним особам по цілому ряду напрямів IT галузі як з виїздом фахівця додому або в офіс, так і віддалено.

rem2

Ось список з деяких сервісів, що надаються нами:

 • діагностика, усунення неполадок, установка і налаштування програмного забезпечення (встановлення MS Windows, MS Office, усунення вірусів, системні, інші апдейти, системи мережевої безпеки, ін.);
 • абонентське обслуговування комп'ютерів та офісної техніки;
 • діагностика, усунення неполадок, інсталяція і настройка комп'ютерного заліза, апгрейд;
  (Апгрейд пам'яті, відеокарти, установка і налагодження модему, принтера та ін);
 • діагностика, усунення неполадок, інсталяція і настройка компонентів мережі (проектування і побудова кабельних систем, активне і пасивне мережеве обладнання);
 • встановлення, налагодження та обслуговування офісних автоматичних телефонних станцій, навчання користувачів;
 • діагностика, усунення неполадок, інсталяція і налаштування серверів і серверного устаткування (розробка hardware і software рішення з урахуванням специфіки і завдань, встановлення відповідних сервісів, адміністрування);
 • профілактика, налагодження та обслуговування офісного та периферійного обладнання (копіювальні апарати, факси, заміна і заправка картриджів, тонерів, профілактика і заміна батарей блоків безперебійного живлення);
 • консультації та постачання офісної техніки та комп'ютерів, збірка під замовлення;
 • ремонт комп'ютерів, принтерів, терміновий ремонт ноутбуків, оргтехніки;
 • Розробка, підтримка інтернет-сайту; консультації з питань інтернет-маркетингу і з цілої низки інших питань.
 • Діагностика та ремонт комп'ютерів

Будь-який, навіть самий надійний і дорогий комп'ютер, коли-небудь виходить з ладу. Якщо це трапилося з Вашим комп'ютером, наші фахівці знайдуть несправність і замінять вийшли з ладу компоненти. Ми забезпечимо якісний ремонт комп'ютерної техніки в нашому сервіс-центрі, у Вас вдома або в офісі, а також сервісне обслуговування комп'ютерної техніки.

На відміну від інших, ми не гарантуємо Ваш успіх, успіх Вашої роботи або Вашого бізнесу - це залежить від Вас. Ми робимо свою справу і гарантуємо якісне виконання роботи, тим самим допомагаючи створювати фундамент успіху. Рішення Ваших проблем з технікою і подальша її працездатність - найкраща позитивна оцінка нашому комп'ютерному сервісу.

Наша компанія готова забезпечити Вам весь спектр комп'ютерних послуг.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи