fbpx

Рішення

Обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, географії ....

cabinets

Сучасні кабінети - це зручні і добре продумані навчальні приміщення, обладнані спеціальними демонстраційними матеріалами і меблями. Головне завдання шкільних класів або навчальних кабінетів - підвищити ефективність навчання учнів.

Особливістю сучасних навчальних приміщень або класів є наявність шкільних меблів та спеціального обладнання. В даний час передові технології і можливості дозволяють робити класи максимально комфортними для навчання. Це допомагає в створенні найбільш оптимальних умов для навчального процесу.

Завдяки сучасній, зручних меблів в навчальних кабінетах або класах забезпечується безпека учнів. При цьому всі предмети шкільного інтер'єру повністю відповідають стандартам гігієни і ергономіки.

Наочні посібники, таблиці та інші демонстраційні матеріали застосовуються з метою не тільки викликати інтерес учня до певної дисципліни, а й полегшити процес навчання. Всі наочні матеріали допомагають як учням в засвоєнні теорії, так і самим викладачам у проведенні занять.

У нас в асортименті є різне обладнання для шкільних кабінетів. Ми надамо все необхідне для заняття природничими науками (фізика, хімія, біологія і т.д.), іноземними мовами, а також прилади для кабінетів праці. Продукція для шкіл відповідає всім нормативам з безпеки. Для шкіл ми пропонуємо:

 • гнучку цінову політику,
 • оптові і роздрібні поставки,
 • пільгове технічне обслуговування,
 • надання всіх необхідних сертифікатів,
 • допомогУ у виборі і установці,
 • і багато іншого.

З нами вже співпрацює багато шкіл. Пропонуємо і вам увійти в їх число.

Обладнання для шкіл з профільним навчанням

Ми пропонуємо придбати не тільки демонстраційні стенди і прилади загального призначення, а й обладнання для шкіл з поглибленим вивченням таких предметів, як фізика, хімія або іноземна мова. Його особливості:

 • широкий спектр можливостей,
 • обладнання дозволяє проводити більш складні, спеціалізовані досліди,
 • великий набір інструментів для занять,
 • можливість більш тонкого контролю над проведенням експерименту,
 • більш точне і достовірне фіксування отриманих результатів.

Можна сказати, що ці прилади розраховані на досвідчених користувачів і порівняти c оснащенням лабораторій у ВНЗ.

Обладнання для ВНЗ - про теорії до практики

Ми пропонуємо своїм клієнтам професійне обладнання для вузів, призначене для проведення наукових експериментів. З нами ви зможете оснастити лабораторію будь-якого навчального закладу за останнім словом техніки. Ми допоможемо вам і вашим студентам вивчити теоретичні знання на практиці. Адже ми поставляємо не тільки обладнання для проведення дослідів, а й точні вимірювальні прилади.

Лабораторні прилади призначені для інтенсивного використання та готове витримати інтенсивний навчальний процес протягом багатьох років. Все обладнання для ВНЗ, яке ми поставляємо, схвалено Міністерством Освіти.

Окремим питанням оснащення спеціалізованих кабінетів у навчальному закладі є оснащення кабінетів іноземних мов, до яких сьогодні пред'являються особливі вимоги

Вивчення іноземних мов було і залишається невід'ємною складовою процесу формування сучасного фахівця. Про значимість виконання такого соціального замовлення, свідчить той факт, що показник рівня володіння іноземною мовою включений в кваліфікаційну характеристику випускника ВНЗ.

Виконання поставлених цілей може забезпечити баланс традиційних та інноваційних методів навчання. Особливе значення, в даний час, набуває індивідуально-орієнтоване навчання з використанням новітніх інформаційних технологій (комп'ютерних програм, мультимедійних продуктів).

Найбільш ефективним мультимедійним інструментом для вивчення іноземних мов на сьогоднішній день є лінгафонні лабораторії.

 

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи