fbpx

Рішення

Мультимедійні проектори

 

projectors Багато моделей мультимедійних проекторів оснащені мультимедійною функцією Black (Green) Board. Вони дозволяють проектувати високоякісне зображення на шкільні дошки зеленого або чорного кольору. Для процесу освіти цей факт грає важливу роль, оскільки дозволяє сприймати доносімую викладачем інформацію в динаміці.
Більшість навчальних закладів, перед тим як купити обладнання повинні знати, що широкі можливості і простота встановлення в поєднанні з якісною картинкою роблять мультимедійні проектори для школи бажаними гостями в будь-якій аудиторії Вам будуть доступні будь-які навчальні схеми, кінофільми і таблиці без використання крейди і ганчірок, а зображення будуть моментально змінювати один одного!

Мультимедійні проектори вже добре відомі на українському ринку. Нагадаємо, що мультимедійний проектор призначений для показу на великому екрані інформації, одержуваної від комп'ютера, відеомагнітофона, відеокамери, DVD-програвача або інших джерел.
В сучасних мультимедійних проекторах використовуються кілька технологій формування зображення.
Загальний принцип пристрою LCD-проекторів у чомусь нагадує кіно- або слайд-проектор, тільки замість плівки застосовується прозора рідкокристалічна панель, на якій за допомогою цифрової електронної схеми створюється картинка. Світло від джерела світла проходить через панель і об'єктив, і на екрані відтворюється зображення, збільшене в багато разів. У DLP-проекторах світло відбивається від поверхні спеціального чіпа (мікросхеми) розміром приблизно 15 х 11 мм, на якій знаходиться близько 800000 мікродзеркал, які формують зображення і також через об'єктив потрапляє на полотно екрану.
Для отримання кольорового зображення в LCD-проекторах використовуються три панелі - для червоного, зеленого і синього кольорів окремо. У недорогих DLP-проекторах складові кольору один за іншим проектуються на екран з великою частотою (одночіпова схема). Три мікродзеркальних чіпа для складових кольорів застосовуються у високоякісних, професійних мультимедіа-проекторах.
Залежно від виконання, якості LCD-панелей, потужності і типу лампи мультимедіа-проектори можуть створювати різний світловий потік і, відповідно, отримувати різну яскравість зображення на екрані.
Останнім часом намітився перехід на новий формат екранів із співвідношенням сторін 16: 9 замість 4: 3. Це викликало появу моделей мультимедійних проекторів з LCD-панелями 1366х768 елементів (так званий "широкий XGA" - Wide XGA), орієнтованих в основному на широкоформатні відеопрограми.
Сучасні мультимедіа-проектори працюють практично з усіма поширеними форматами і системами кольоровості відеосигналів. Однак, якщо Ви плануєте використовувати мультимедійний проектор для перегляду джерел телебачення високої чіткості (HDTV), або з професійною відеоапаратурою, проконсультуйтеся додатково з нашими професіоналами.
У мультимедійних проекторів зазвичай передбачається кілька входів для різних джерел і один-два виходи для контролю зображення і звуку: зазвичай це два комп'ютерних входу і вихід на комп'ютерний монітор і два входи для відеоджерел.
Входи оперативно перемикаються кнопками на панелі мультимедійного проектора або з пульта дистанційного керування.
Більшість мультимедійних проекторів забезпечено об'єктивами зі змінною фокусною відстанню (зум-об'єктиви), що дозволяє в певних межах змінювати розмір зображення простим поворотом регулювального кільця, тобто Без переміщення самого проектора. Якщо зум-об'єктив оснащений електроприводом, фокусна відстань і різкість регулюються з пульта дистанційного керування за допомогою вбудованого електродвигуна. Дорожчі і професійні моделі мають змінні об'єктиви.
Це дає велику свободу вибору місця встановлення мультимедіа-проектора в приміщенні для отримання необхідного розміру зображення.
Додаткові функції мультимедійних проекторів постійно розширюються. Зверніть увагу на таку цікаву функцію, як "картинка в картинці": Ви можете, наприклад, відкрити динамічний відеовікна всередині поля зображення.
Багато моделей мультимедійних проектр надають можливості управління ними за допомогою веб-браузера, або є повноцінними мережевими пристроями, що дозволяють демонструвати інформацію з будь-якого комп'ютера, що знаходиться в мережі.
Ці сучасні проекційні пристрої допоможуть Вам вийти на якісно новий рівень в проведенні презентацій та інших заходів, а наші фахівці завжди готові детально і кваліфіковано проконсультувати вас з питань придбання мультимедійних проекторів.

Наша компанія готова запропонувати Вам швидко і вигідно купити проектор потрібної вам моделі. Це проектори для дому таких відомих торгових марок, як Acer, BenQ, Optoma, Panasonic, Sony, Toshiba, ViewSonic Canon, LG і ін. Так само ми пропонуємо великий вибір проекційних екранів.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи