fbpx

Рішення

Меблі для навчальних закладів

Практично завжди це стандартний набір меблів: парти, стільці, шкільна дошка, шафи для посібників, підручників. Однак спеціалізовані кабінети (фізики, хімії, технології, інформатики, креслення) повинні бути оснащені спеціальними меблями, без яких неможливе ефективне вивчення даних дисциплін. Меблі в спеціалізованих кабінетах повинна бути функціональною, зручною, а головне - безпечним для здоров'я учнів і вчителя. Спеціалізована шкільні меблі у нас представлена в широкому асортименті.

mebel1

Важливе значення в раціональній організації простору кабінетів мають шафи, тумби, стелажі. Існують шафи для зберігання дидактичних матеріалів, виставкові шафи, шафи для одягу. Для демонстрації наочних посібників та виставки різноманітних виробів можуть служити шафи-стелажі, а для тривалого зберігання експонатів (опудал птахів, тварин, хімічних і фізичних моделей) - шафи зі склом. Дидактичний матеріал, посібники, комплекти підручників зазвичай зберігаються в напіввідкритих і закритих шафах. Тумби використовуються в кабінетах з різною технікою, на них встановлюється апаратура. Нерідко тумби встановлюються в столах, які мають велику нішу під стільницею.

Отже, меблі в спеціалізованих кабінетах мають особливу прихильність і компоновку. Крім шаф, стелажів і тумб для зберігання хімічних і фізичних приладів, розчинів, кислот, легкозаймистих речовин, кабінети обладнані меблями для демонстрацій дослідів і проведення лабораторних і практичних робіт. Так, в кабінетах фізики та хімії повинні бути встановлені демонстраційні столи, на яких можна вільно розташувати всі необхідні прилади, за допомогою яких викладач показує досліди та експерименти. Кабінети креслення повинні бути обладнані спеціальними столами з похилою поверхнею для зручності розташування і креслення, малювання.

Інформатика - необхідний предмет в школі, оскільки зараз практично у кожного школяра є вдома комп'ютер. У кабінетах інформатики встановлюються або переобладнані парти зі збільшеною стільницею, або спеціальні комп'ютерні столи. Для сидіння використовуються спеціальні обертові комп'ютерні крісла, що забезпечує зручність розташування учня за комп'ютером.

Не забуваємо ми і про самих маленьких.
Наша компанія готова запропонувати спеціалізовані меблі для дитячих садків та інших дошкільних установ.

mebel2

Дитячі столи, дитячі стільці та лавки, дитячі ігрові стінки, дитячі ліжка, шафи, стелажі, вішалки, полиці, м'які модулі - ось далеко не повний перелік меблів яку компанія "Смарт" пропонує для садочків

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи