fbpx

Рішення

Інтерактивні дисплеї для освіти і бізнесу

Інтерактивні дисплеї SMART Board

Інтерактивний дисплей SMART Board 7000

Старша серія в лінійці інтерактивних дисплеїв SMART Board 7000 - найбільш інноваційний дисплей SMART. Він доступний в двох розмірах - 75 "і 86" (190 см і 218 см по діагоналі). Оснащений ексклюзивною технологією SMART IQ, яка об'єднує персональні пристрої, контент і програмне забезпечення в одне віртуальне простір для спільної роботи. Вбудований комп'ютер відкриває швидкий доступ до додатків SMART Learning Suite, таким як: SMART Notebook®, SMART lab ™, SMART response 2 і SMART amp ™. Також забезпечує доступ до інструментів для спільної роботи, таким як цифрова дошка, вбудований веб-браузер і бездротове спільне використання екрану (для пристроїв на iOS, Android і Microsoft).

smart7000

Унікальні можливості SMART Board 7000:

  • технологія HyPr Touch ™ дозволяє з високою точністю торкатися до поверхні дисплея і писати поверх будь-якого зображення. Дисплей швидко реагує на всі дії на його поверхні;
  • технологія Object awareness ™ розпізнає, коли ви використовуєте палець (touch / drag), маркер (лист) або кулак, долоню (стирання написаного);
  • технологія Pen ID ™ дозволяє писати різні кольори з 4-ма маркерами одночасно;
  • підтримує 16 одночасних незалежних точок дотику (навігація пальцем, лист різними маркерами, пралка) на Windows® і Mac®;
  • користуються програмним забезпеченням SMART, контенту і додатків безпосередньо з екранного меню;
  • перегляд і перемикання джерел сигналу HDMI 1 і HDMI 2, DisplayPort і VGA з екрану дисплея;
  • вбудовані в дисплей датчики наближення автоматично включають SMART Board, коли ви входите в кімнату;
  • зручна панель керування живленням, гучністю, USB і HDMI входами;
  • роздільна здатність дисплея 4K Ultra HD з HDMI 2.0;
  • технологія SMART ink ™ полегшує читання заміток і дозволяє перетворювати рукописний текст в друкарський і вставляти в такі додатки, як Microsoft Office.
Інтерактивний дисплей SMART Board 6000

Інтерактивні дисплеї SMART Board 6000 серії - найпопулярніші дисплеї серед навчальних закладів та бізнес-компаній всього світу. SMART Board 6000 - це висока якість зображення Ultra-HD 4K, вбудовані акустичні системи й ексклюзивна технологія SMART IQ. Він доступний в двох розмірах - 65 '' і 75 "по діагоналі.

Інтерактивність дисплеїв SMART Board 6000 побудована на інноваційній технологія DViT, яка підтримує 4 торкання і має функцію розпізнавання жестів. Ви пишете маркером, працюєте з об'єктами пальцем, перете написане цифровими чорнилом за допомогою кулака або долоні.

smart6000

Інтерактивні дисплеї SMART Board 6000 розраховані на тривалу експлуатацію, що важливо при роботі в кімнаті для переговорів або навчальному класі. Вони легко інтегруються в Вашу, вже існуючу, систему, так як повністю сумісні з будь-якими пристроями. SMART Board 6000 комплектується найкращим в світі програмним забезпеченням для створення інтерактивних слайдів - SMART Notebook. Це ПО створено щоб надихати слухачів і зробити презентацію і навчання сучасним і цікавим.

Інтерактивний дисплей SMART Board 2000

Серія дисплеїв SMART Board 2000 створена для класів і кімнат переговорів, які потребують додаткових дисплеях. Він доступний в одному розмірі - 75 "(190 см по діагоналі).

smart2000

SMART Board 2000 не має сенсорного екрану, а оснащений бездротовою технологією для спільного використання. Він ідеально підходить для демонстрації уроків або презентацій з самих різних персональних пристроїв Android, iOS і Microsoft, а також з будь-якого комп'ютера або ноутбука - в аудиторії. Висока роздільна здатність екрану 4K Ultra HD, створює приголомшливе зображення з високою деталізацією маленьких і великих об'єктів.

smart2000 1

CLEVERTOUCH

Інтерактивні дисплеї CLEVERTOUCH V Series - це ідеальне економічне рішення для професійного використання в рамках навчального класу та кімнати переговорів. Дисплеї Clevertouch V Series доступні в трьох розмірах 55 ", 65", 70 "(відповідно 140 см, 165 см, 178 см) по діагоналі. Міцний корпус, сенсорний екран з підтримкою до 10 торкань, високий дозвіл 1080p Full HD, вбудований WiFi контролер, призначений для користувача інтерфейс під управлінням Android, гарантія 5 років.

clavertouch v

clavertouch v 1

PRESTIGIO

Інтерактивна панель Prestigio MultiBoard з MultiTouch-екраном, процесором Intel, ОС Windows 8.1 і безліччю додатків - прекрасний інструмент для роботи, навчання і розваг. Панель орієнтована на використання в освіті і в корпоративному секторі.

У лінійці дисплеїв Prestigio MultiBoard доступна велика кількість розмірів - 55 ", 65", 70 ", 84", 98 "(відповідно 140 см, 165 см, 178 см, 213 см, 249 см) по діагоналі.

prestigio

prestigio 1

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи