fbpx

Рішення

Інтерактивні дошки

slide interactive

Інтерактивні дошки бувають прямий і зворотної проекції і розрізняються за типом встановлення проектора. При прямій проекції проектор знаходиться перед дошкою, при зворотної проекції - за дошкою.
Більшість інтерактивних дошок - дошки прямій проекції. Для того щоб промінь проектора не заважав роботі вчителя і студентів, рекомендується для роботи з дошкою використовувати ультракороткофокусний проектор, який можна закріпити на кріпленні безпосередньо перед дошкою.
Інтерактивні електронні дошки бувають активні і пасивні. Активну електронну дошку необхідно підключити до джерела живлення і до комп'ютера за допомогою дротів. Пасивна електронна дошка не містить в своїй поверхні ніяких датчиків і не потребує підключення. Її не потрібно підключати до комп'ютера або проектора, зникає потреба протягувати кабелі через весь клас. Її можна безперешкодно переміщати з одного кабінету в інший.
При виробництві інтерактивних дошок використовують кілька технологій. Від того, на основі якої технології створена інтерактивна дошка, залежить метод роботи з нею.

1 1

На даний момент при виробництві інтерактивних дошок застосовуються такі технології:
- Сенсорна резистивная технологія;
- Електромагнітна технологія;
- Ультразвукова технологія;
- Інфрачервона технологія;
- Мікроточкова технологія;

Дошки, створені із застосуванням сенсорної, електромагнітної, ультразвукової та інфрачервоної технологій повинні підключатися до комп'ютера і джерела живлення проводами.
На дошках, створених з використанням електромагнітної технології можна працювати тільки спеціальним стилусом. Дошки на основі сенсорної, ультразвукової та інфрачервоної технологій підтримують роботу як спеціальним стилусом, так і будь-яким іншим предметом, наприклад пальцем. Інфрачервону і ультразвукову технології часто комбінують.

Наша компанія готова запропонувати Вам інтерактивні дошки різних виробників, а також інтерактивні приставки.

За останні 5 років інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) так глибоко увійшли в освітній простір, що без них неможливо уявити собі сучасний навчальний заклад. Сьогодні ІКТ - це опора всього освітнього співтовариства. Вони дозволяють поліпшити умови роботи педагогів, підвищити імідж школи, викладача, залучити до роботи молодих фахівців.

Багато вчителів вважають, що ІКТ - це поява нового обладнання в школі, яке допоможе урізноманітнити навчальний процес і зацікавити учнів.

За допомогою ІКТ викладач повинен змінити весь навчальний процес не тільки для учнів, але в першу чергу, для себе. Учитель повинен стати для учня не джерелом інформації, а консультантом, провідником у великому інформаційному просторі. Школярі, які приєдналися до цього навчального процесу таким чином, отримують можливість шукати інформацію, аналізувати, думати.

Стрімкий розвиток ІКТ в суспільному житті вимагає освоєння цих інструментів не тільки учнями і викладачами, а й батьками. Більшість країн використовує інформаційно-комунікаційні технології як основний інструмент підвищення якості освіти, тим самим вносячи зміни в процес навчання і оволодіння новими практичними навичками.

ІКТ-орієнтована школа завжди є синонімом якісної освіти.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи