fbpx

Рішення

Digital Signage

digitalsignage1

Реклама на дисплеях, встановлених в місцях найбільшого скупчення людей, ефективно впливає на тисячі відвідувачів в день, примушуючи їх звертати свою увагу на рекламовані товари, послуги, акції.

Система Digital Signage (система відображення рекламно-довідкової інформації) працює безпосередньо на об'єкті замовника. Для відображення інформації найчастіше використовуються професійні РК-дисплеї, здатні працювати 24/7.

Програмне забезпечення системи покликане забезпечити легкість і простоту використання, а також тривале функціонування без втручання людини.

Digital Signage встановлюється в супермаркетах, торгово-розважальних центрах, кінотеатрах, виставкових павільйонах, пасажирських терміналах, на станціях метрополітену, а також в будь-яких інших публічних місцях.

Фахівці компанії «СМАРТ» виконають підбір обладнання, встановлення та налаштування, як програмної, так і апаратної частини системи.

Відмінними особливості системи Digital Signage
 • digitalsignage2 Оперативна реклама товарів, послуг, заходів, акцій безпосередньо на об'єкті.
 • Наступальний характер реклами за рахунок впливу на тисячі відвідувачів в день.
 • Відображення з високою якістю слайдів, текстом і графікою, фотографій, відеороликів, телевізійних трансляцій.
 • Безліч дисплеїв з великим екраном в різних точках на об'єкті.
 • Керування показами з одного операторського пункту.
 • Посекундне управління часом показів і протоколювання показів.
 • Автоматичне управління відображенням відповідно до заздалегідь закладеним сценарієм.
 • Простота підготовки даних для показів, можливість оперативного втручання оператора в хід презентацій.
 • Відображення з високою яскравістю і приголомшливою контрастністю, живі кольори, відсутність спотворень зображення.
 • Мінімум обслуговуючого персоналу: оператор + технік.
 • Можливість подальшого розширення системи за рахунок установки додаткових дисплеїв, використання інших типів засобів відображення, підключення до Internet.

 

Конфігурація системи Digital Signage

Мережа будується в вигляді централізованої інформаційної системи. В якості центрального пристрою керування використовується комп'ютер, до якого по мережі підключаються промислові комп'ютери (контролери), що формують картинку для засобу відображення.

digitalsignage3

Розміщення системи Digital Signage

Засоби відображення інформації територіально рознесені. Видалення засобів відображення від центрального вузла визначається типом інформаційної мережі, на базі якої будується система.

Засоби відображення інформації розміщуються всередині або зовні приміщень, що визначається вимогами до умов експлуатації обладнання.

Склад обладнання Digital Signage

Сервер (комп'ютер керування): персональний комп'ютер, спеціально призначений для цілодобової роботи (якщо таке вимагається).

Робоче місце оператора: персональний комп'ютер, спеціально призначений для підготовки рекламних матеріалів і складання розкладу показів інформації.

Контролер (промисловий комп'ютер): компактний, але високопродуктивний і сучасний комп'ютер. Обчислювальна потужність достатня для декодування і показу відео MPEG2 / MPEG4 / WMV. Відеопідсистема сумісна з Microsoft DirectShow9.

Додаткове обладнання: комутатори-розподільники VGA / DVI або відеосигналів, перетворювачі відеосигналів, мережевий комутатор, модем (для мережі, побудованої на базі Інтернет), патч-панелі, джерело безперебійного живлення.
Все обладнання може бути розміщено в одному приміщенні.

Найбільш популярними засобами відображення в системі Digital Signage є РК-дисплеї з діагоналлю екрана 42 '' - 65 ''. Також можливе використання проекційних екранів або відеостін.

Для настройки і керування відображенням інформації використовується спеціалізоване програмне забезпечення Leater Video Advertising System (Leater V.A.S.).

Спеціалізоване ПЗ для виведення реклами

digitalsignage4

Leater Video Advertising System (Leater V.A.S.) має наступні можливості:

 • Дозволяє відтворювати цифрові відеоролики, розташовані на цифровому носії або жорсткому диску комп'ютера;
 • ПЗ спеціально розроблено для цілодобової роботи без втручання людини, має потужні засоби самовідновлення на випадок апаратного або програмного збою;
 • Дозволяє відображати відеокартинку з зовнішнього джерела;
 • Дозволяє складати списки відтворення роликів і відображення зовнішнього джерела відео;
 • Дозволяє включати відображення списків відтворення автоматично за розкладом;
 • Кожному елементу списку відтворення можна призначити в якості атрибута анімований або статичний логотип, розклад рядків, що біжать, розклад врізки додаткових рекламних роликів, функцію "картинка в картинці", крім того, кожного кліпу можна призначити "ідентифікатор рекламодавця" для подальшого звіту фактичного сумарного часу відображення роликів по кожному рекламодавцю за певний період часу;
 • Відображає додаткові графічні елементи (текстуровані годинник, біжучий рядок з довільній графічній підкладкою, логотип) шляхом накладення поверх відеокартинки з настроюваної прозорістю. Всі параметри додаткової графіки можуть гнучко настроюватися під індивідуальні вимоги;
 • Перехід від одного відеокліпу до іншого здійснюється за типом "fade-in", тобто останні кадри попереднього кліпу поступово затемняются, а перші кадри подальшого просвітлюються, що дозволяє отримати більш комфортний перехід між кліпами;
 • Побудовано на базі технологій DirectX9 і DirectShow9 компанії Microsoft, і, таким чином, підтримує весь спектр цифрових відеоформатів, які доступні в цій технології.
 • Використовує можливості сучасних 3D прискорювачів.
© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи