fbpx

Рішення

Cвітлодіодні екрани

Крім основної переваги, можна також відзначити ряд інших, що вигідно відрізняють ці пристрої від інших засобів відображення інформації. Серед них: можливість створення безшовних екранів практично будь-якої площі і конфігурації, широкий діапазон робочих температур (від -30 до +50 град. Цельсія), а також великий, порівняно з іншими пристроями відображення, термін експлуатації: близько 10 років в режимі цілодобової роботи .

Cвітлодіодні екрани застосовуються як в приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Серед основних сфер застосування світлодіодних екранів можна назвати зовнішню рекламу, масові та святкові заходи, концерти, стадіони, виставкові комплекси, вокзали, аеропорти, розважальні центри, телевізійні студії, зали нарад, диспетчерські центри.

Загальні характеристики світлодіодного екрана

Екран являє собою збірну конструкцію, яка збирається з легких водонепроникних світлодіодних модулів, які можуть бути точно виставлені відносно один одного для створення безшовного зображення на всій поверхні екрана.

Зображення на екрані створюється шляхом випромінювання світла діодами ("Light Emitting Diodes" - LED). Завдяки додаванню 3 основних складових кольорів: червоного, зеленого і синього в різних пропорціях, досягається освіту світловий точки - пікселя - в палітрі більше 16,7 мільйонів кольорів! У світлодіодному екрані для цих цілей поруч один з одним розміщують діоди, що випромінюють в червоному, зеленому і синьому діапазоні і утворюють разом кластер. Відстань між сусідніми пікселями (пітч) визначає дозвіл одержуваного зображення.

Дозвіл і щільність заповнення світлодіодами модуля є важливими характеристиками світлодіодного екрану і, в кінцевому підсумку, визначають мінімальну дальність спостереження зображення. Наприклад, для табло з кроком між пікселями 20 мм мінімальної дальністю спостереження буде відстань в 10-15 м, оптимальною - 20-100 м. Зі збільшенням розміру пітчу збільшується мінімальна дальність спостереження.

Керування екраном

Керування екраном здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення, встановленого на комп'ютер (системний блок входить в комплект поставки) через мережу Інтернет (дротову або бездротову).

Керуючий комп'ютер з'єднується з екраном кабелем типу вита пара FTP 5 категорії довжиною не більше 100 м. У разі перевищення зазначеної довжини кабелю, можливе використання оптичної лінії передачі довжиною до 1000 м. При цьому потрібна додаткова закупівля і установка оптичних приймачів і передавачів.

Температурний режим

Кожен модуль (кабінет) екрана має приймальний і вихідний повітряні канали. Через приймальний повітряний канал проводиться забір повітря, через вихідний повітряний канал гаряче повітря видувається з модуля (кабінету). Подачу і продув повітря забезпечує вентилятор.

При стаціонарній установці екрану найбільш ефективним рішенням буде установка спліт-системи, в якій внутрішні блоки кондиціонерів повинні бути розміщені за екраном, в закритому просторі, для підтримки температури в діапазоні від 100 до 250 С.

Особливості інсталяції

Світлодіодні екрани придатні для розміщення на фасаді і даху будівлі, а також для установки на опорах. При будь-якому способі установки повинна бути передбачена можливість виконувати монтаж і технічне обслуговування за екраном. Як варіант, світлодіодні модулі світлодіодного екрана можуть мати фронтальний доступ для проведення сервісного обслуговування.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи