fbpx


Інтерактивний комплект для дістанційного навчання. Комплект 1

Інтерактивний комплект для дістанційного навчання. Комплект 1
 В наявності

Артикул: X880INV30dist

Повністю відповідає наказам МОН.
SMART Board SBX880 з активним лотком (77'/ 196,5 cm, 4: 3, DViT, SMART NOTEBOOK в комплекті), + Короткофокусний проектор InFocus INv30 (XGA (1024x768) / 3500лмн / 17 000:1/ 8000годин / HDMI / VGA / RJ45 / 10Вт) + Документ-камера Yesvision GT800A+ web камера Logitech+ Кріплення в комплекті
67850,00 ₴
Для отримання спеціальної тендерної пропозиції телефонуйте!

 

Опис

Інтерактивний комплект для дистанційного навчання максимально реалізує потенціал інформаційних технологій в навчальному процесі. Він охоплює такі елементи, як: підготовка навчального матеріалу; проведення уроків; інтерактивне тестування, опитування та дискусії; моніторинг знань учнів.

Розвиток засобів інтернет-технологій дозволив переглянути процес навчання. Тепер отримання знань або підвищення кваліфікації не вимагає переїзду і великих витрат часу, а весь курс навчання можна пройтидистанцыйно. Для дистанційного навчання не потрібно спеціалізованого або дорогого обладнання, достатньо сучасного ПК, веб-камери та гарнітури. У свою чергу, від навчального закладу потрібно лише впровадити зручну і просту ВКЗ-систему, яка дозволить проводити дистанційні лекції.

Під час уроків можуть бути використані як електронні підручники та цифрові освітні ресурси, так і авторські уроки, підготовлені вчителем. Всі авторські уроки, які проводяться з використанням інтерактивної дошки, записуються і можуть бути використані в подальшому для самостійної підготовки учнів, для обміну досвідом і загальної підготовки навчального матеріалу викладачами.

Які завдання виконує рішення для дистанційного навчання:

 • Проведення лекцій для віддалених слухачів;
 • Автоматизація процесу навчання засобами інтернет-технологій;
 • Необмежена кількість студентів;
 • Можливість спілкування та обміну досвідом з іншими студентами;
 • Оптимізація навантаження на очному навчанні.

Інтерактивна дошка SMART Board SBX880, використовує фірмову технологію розпізнавання торкань SMART DViT® (Digital Vision Touch), має міцну інтерактивну поверхню і підтримує одночасну роботу десяти користувачів. Інтерактивна дошка SMART Board SBX880 має діагональ 77 дюймів (196.5 см) з співвідношенням сторін 4:3. Активний лоток для збрерігання маркерів, з можливістю вибору коліру пера, ластик для стирання, кнопкою виклика допомоги (можна змінити) та швидкої оріентації проектора

Після підключення інтерактивної дошки SMART Board SBX880 до комп'ютера і проектора зображення з комп'ютера буде спроектована на інтерактивну поверхню дошки. Робота на дошці схожа на роботу з планшетним ПК.

За допомогою спеціалізованого програмного забезпечення до інтерактивної дошки вчитель та учні будуть завжди на зв'язку. Все що відбувається на інтерактивной дошці буде записано та готово до повторного перегляду учнями одразу після закінчення заняття. В наші комплекти для дистанційного навчання також входят документ камери, за допомогою яких вчитель може показати як паперові документи так і будь-які інші предмети, що дозволяє не пошкоджуючи унікальні видання та експонати шкільної колекції, демонструвати їх всієї аудиторії.

Короткофокусний яскравий проектор InFocus INV30 + кріплення в комплекті.

InFocus INV30 поєднує в собі короткий фокус, високу яскравість, мережеву роботу і доступну ціну - це рішення, яке ідеально підходить для навчального класу, офісу або іншого невеликого приміщення.

 • Базова роздільна здатність XGA 1024x768 /до Full HD (1920 x 1080)
 • Короткофокусная лінза (проекційне відношення 0.63)
 • Яскравість 3500 люмен
 • Неймовірно чіткі зображення завдяки контрастності 17000: 1
 • Входи/виходи RS232, HDMI 1.4 , Composite video, VGA x2, RJ-45, 3.5mm audio input x2, USB mini (для сервісу)
 • Підключення по мережі для зручності управління
 • Компактність і легка вага
 • Відображення 3D контенту з Blu-ray, комп'ютера або інших джерел

 

Комплектація

Інтерактивна дошка SMART Board SBX880 з активним лотком (діагональ 77 '/ 196,5 cm, формат 4: 3, технологія DViT, живлення (100V до 240V AC, 50/60 Hz, 5V DC 2.0A), ключ активації SMART NOTEBOOK в комплекті),
Проектор InFocus INv30 DLP, 3500 ANSI Lm, XGA, 17000:1, 0.63:1-Короткофокусний проектор, до 8000 годин, HDMI 1.4, Composite video, VGA x2, RJ-45 (Ethernet), 3.5mm audio input x2,1x5W, 2.55 кгКріпиться на стіну над інтерактивною дошкою на відстані не більше метра від інтерактивної дошки
Документ-камера Yesvision YS-GT800A 8 Мп, висота камери регулюється, що дозволяє повністю помістити в кадр документи формату A4, 20-кратне цифрове збільшення, підтримка роздільної здатності Full HD, 2K, 4K, інтерфейс USB 2.0.
Web-камера Logitech
Гарантія 3 роки

Задати питання

 

Випадкові товари

Бібліотека уроків

 

библиотека уроков SMART

Відвідайте міжнародний багатомовний сайт
SMART Exchange

Нова версія сайту (англ.)
SMART Exchange new

Програмне забезпечення SMART Learning Suite

software

Завантажте останню версію програмного забезпечення безкоштовно

 

Завантажити

SMART Learning Suite online

Smart online

Дозволяє вчителям відкривати уроки SMART Notebook в будь-якому місці та ділитися ними, щоб учні працювали з уроками на будь-яких персональних пристроях.

  Відкрити

SMART Notebook Express

Notebook express

Ця полегшена версія ПО SMART Notebook доступна онлайн безкоштовно. При використанні веб-додатка вам потрібен тільки доступ в Інтернет.

Відкрити

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи