fbpx


Інтерактивний комплект для дістанційного навчання. Комплект 2

Інтерактивний комплект для дістанційного навчання. Комплект 2
 В наявності

Артикул: Distance2

Повністю відповідає наказам МОН.
SBID-MX265 (в складі інтерактивної панелі SBID-MX065 і вбудованого комп'ютера iQ - Android + OPS i3-8145U/4G/128G SSD) Діагональ 65 дюйми. Формат 16:9 Мультитач 20 торкань.Програмне забезпечення в комплекті + Документ-камера Yesvision GT800A+ web камера Logitech
132455,00 ₴
Для отримання спеціальної тендерної пропозиції телефонуйте!

 

Опис

Інтерактивний комплект для дистанційного навчання максимально реалізує потенціал інформаційних технологій в навчальному процесі. Він охоплює такі елементи, як: підготовка навчального матеріалу; проведення уроків; інтерактивне тестування, опитування та дискусії; моніторинг знань учнів.

Розвиток засобів інтернет-технологій дозволив переглянути процес навчання. Тепер отримання знань або підвищення кваліфікації не вимагає переїзду і великих витрат часу, а весь курс навчання можна пройтидистанцыйно. Для дистанційного навчання не потрібно спеціалізованого або дорогого обладнання, достатньо сучасного ПК, веб-камери та гарнітури. У свою чергу, від навчального закладу потрібно лише впровадити зручну і просту ВКЗ-систему, яка дозволить проводити дистанційні лекції.

Під час уроків можуть бути використані як електронні підручники та цифрові освітні ресурси, так і авторські уроки, підготовлені вчителем. Всі авторські уроки, які проводяться з використанням інтерактивної дошки, записуються і можуть бути використані в подальшому для самостійної підготовки учнів, для обміну досвідом і загальної підготовки навчального матеріалу викладачами.

Які завдання виконує рішення для дистанційного навчання:

  • Проведення лекцій для віддалених слухачів;
  • Автоматизація процесу навчання засобами інтернет-технологій;
  • Необмежена кількість студентів;
  • Можливість спілкування та обміну досвідом з іншими студентами;
  • Оптимізація навантаження на очному навчанні.

Серія SMART Board® MX-V2 має все необхідне, що потрібно викладачам для того, щоб студенти могли використовувати свої улюблені гаджети в будь-якої навчальної середовищі. Цей дисплей прекрасно підійде для шкіл з обмеженим бюджетом, які потребують інтерактивних дисплеях. Дисплей з діагоналлю 65 "і роздільною здатністю 4K Ultra HD включає річну підписку на SMART Learning Suite і стандартну трирічну гарантію. Пристрій iQ надає швидкий доступ до додатків SMART Learning Suite, включаючи уроки SMART Notebook® і заняття SMART lab ™. Крім того, можна використовувати інструменти для спільної роботи, такі як цифрова дошка, веб-браузер і бездротова трансляція екрану.

SMART Learning Suite

SMART Learning Suite дозволяє активно використовувати свої пристрої і брати участь в уроках всюди, де є Інтернет, використовувати змагальні та ігрові компоненти для навчання, а також проходити повноцінні формують оцінювання, тести і опитування.

Спільне використання екрану

Підключіться з будь-якого пристрою Android® (Google Cast), iOS® (AirPlay) і Windows® (Miracast) бездротовим способом - без додаткового обладнання або установки непотрібних додатків.

Веб-браузер

Досліджуйте веб-сайти і відеоролики YouTube прямо на панелі з вбудованим веб-браузером Chromium.

Біла дошка

Візьміть будь-який стилус з магнітного лотка і почніть писати або малювати на панелі. Діліться всім, що ви пишете, з 250 пристроями, що знаходяться в будь-якій точці світу! Учні, які підключилися до дошки дистанційно, також можуть залишати записи. Після завершення роботи результат можна зберегти у форматі PDF.

Гнучкий зв'язок

Підключайте комп'ютери і інші мультимедіа-пристрої через численні порти HDMI, VGA, USB. Фронтально розташовані порти спрощують підключення пристроїв.

Object awareness™

Ця технологія пропонує інтуїтивне використання жестів з автоматичним розпізнаванням різних типів торкань пальцем, стилусом або долонею. Немає необхідності натискати додаткові кнопки. Просто і зручно, як якщо б ви працювали зі звичайною дошкою.

Технологія SMART ink™

Електронні чорнила SMART ink дозволяють залишати записи і позначки на відкритих у вбудованому браузері, сайтах, файлах PDF, а також Microsoft Office, зберігаючи їх у вигляді картинки або документа.

Спеціальне покриття Silktouch™

Забезпечує приголомшливе ковзання як при роботі пальцями, так і за допомогою стилуса на всій поверхні від краю до краю, навіть після багатьох годин використання.

Датчик освітлення

Дисплей автоматично підбирає яскравість, забезпечуючи зручність перегляду в будь-яких умовах освітлення.

20 одночасних точок дотику для Windows і Mac означає, що відразу кілька учнів можуть працювати з панеллю, використовуючи жести масштабування і повороту.

Висока надійність

Серія MX розрахована на надійне використання протягом 50 000 годин. Система попереднього прискореного тестування SMART гарантує довгий термін служби.

Дисплеї SMART Board серії MX отримали безліч сертифікатів з безпеки, нормативним вимогам і охорони навколишнього середовища, дотримуючись урядових або інших нормативних вимог.

За допомогою спеціалізованого програмного забезпечення до інтерактивної дошки вчитель та учні будуть завжди на зв'язку. Все що відбувається на інтерактивной дошці буде записано та готово до повторного перегляду учнями одразу після закінчення заняття. В наші комплекти для дистанційного навчання також входят документ камери, за допомогою яких вчитель може показати як паперові документи так і будь-які інші предмети, що дозволяє не пошкоджуючи унікальні видання та експонати шкільної колекції, демонструвати їх всієї аудиторії.

Вбудований OPS комп'ютер з операційною системою Windows 10 Pro

Стандартний OPS комтьютер, розміри: 119*180*30 мм, 80pin
Центральний процесор: i3 8-го покоління,макс. энергоспоживання 25Вт
Оперативна пам’ять: 8 Gb, тип DDR4, тактова частота 2133МГц
Внутрішній накопичувач: 128Gb, тип SSD
Графічна карта: Intel HD Graphics 6-ї серії
Аудіо карта: Realtek ALC662 HD Audio IC
LAN: Intel Gigabit Ethernet Intel I219LM
Wi-Fi: 802.11 ac/b/n/g
Bluetooth: 4.0
Підтримка TPM2.0
Підтримка ATM та vPro
Роз’єми:  HDMI 2.0*1, USB 3.1*2, USB 3.0*1, USB 2.0*1, USB 3.1 type С*1, RJ45 10/100/1000M*1, Вихід аудіо 3.5 мм*1, Mic in 3.5 мм*1, Wi-Fi антени*2

 

Комплектація

Документ-камераYesvision YS-GT800A 8 Мп, висота камери регулюється, що дозволяє повністю помістити в кадр документи формату A4, 20-кратне цифрове збільшення, підтримка роздільної здатності Full HD, 2K, 4K, інтерфейс USB 2.0.

Інтерактивна панель SBID-MX265 (в складі інтерактивної панелі SBID-MX065 і вбудованого комп'ютера iQ - Android + OPS i3-8145U/8G/128G SSD) Діагональ 65 дюйми. Формат 16:9 Мультитач 20 торкань.Програмне забезпечення в комплекті.
Web-камера Logitech
Гарантія 3 роки

Задати питання

 

Випадкові товари

Бібліотека уроків

 

библиотека уроков SMART

Відвідайте міжнародний багатомовний сайт
SMART Exchange

Нова версія сайту (англ.)
SMART Exchange new

Програмне забезпечення SMART Learning Suite

software

Завантажте останню версію програмного забезпечення безкоштовно

 

Завантажити

SMART Learning Suite online

Smart online

Дозволяє вчителям відкривати уроки SMART Notebook в будь-якому місці та ділитися ними, щоб учні працювали з уроками на будь-яких персональних пристроях.

  Відкрити

SMART Notebook Express

Notebook express

Ця полегшена версія ПО SMART Notebook доступна онлайн безкоштовно. При використанні веб-додатка вам потрібен тільки доступ в Інтернет.

Відкрити

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи