fbpx


Інтерактивна дошка SMART Board X880

Інтерактивна дошка SMART Board X880
Інтерактивна дошка SMART Board X880
Інтерактивна дошка SMART Board X880
Інтерактивна дошка SMART Board X880
Інтерактивна дошка SMART Board X880
 В наявності

Артикул: X880

SMART Board SBX880 з активним лотком (діагональ 77 '/ 196,5 cm, формат 4: 3, технологія DViT, живлення (100V до 240V AC, 50/60 Hz, 5V DC 2.0A), ключ активації SMART NOTEBOOK в комплекті),
29795,00 ₴
Для отримання спеціальної тендерної пропозиції телефонуйте!

Опис

Інтерактивна дошка SMART Board SBX880, використовує фірмову технологію розпізнавання торкань SMART DViT® (Digital Vision Touch), має міцну інтерактивну поверхню і підтримує одночасну роботу десяти користувачів. Інтерактивна дошка SMART Board SBX880 має діагональ 77 дюймів (196.5 см) з співвідношенням сторін 4:3. Активний лоток для збрерігання маркерів, з можливістю вибору коліру пера, ластик для стирання, кнопкою виклика допомоги (можна змінити) та швидкої оріентації проектора

Основні можливості
Функція десяти торкань

Технологія DViT® забезпечує підтримку десяти одночасних дотиків, що дозволяє користувачам відразу ж почати спільну роботу. 

Торкання і жести

Завдяки інтуїтивно зрозумілому сенсорному управлінню учні та викладачі можуть легко взаємодіяти з матеріалами, робити записи і прати їх, а також виконувати функції миші за допомогою пальця або пера. Також вони можуть скористатися інтуїтивно зрозумілими жестами гортання, повороту і масштабування, що дозволяє простіше виконувати аналіз і освоєння матеріалу.

Довговічна поверхня

Напівглянсова поверхня оптимально підходить для проектування, завдяки чому матеріали добре видно з будь-якої точки приміщення. Поверхню легко чистити, а також на ній можна писати сухостираємими маркерамі.

Цифрові чорнило SMART Ink

Покращують читаність рукописного тексту, введеного поверх додатків, відеороликів і веб-сайтів, а також в додатках MS Office. Написи чорнилом стають об'єктами, які можна переміщати і обробляти

Програмне забезпечення SMART Learning Suite™ для спільного навчання - є зразковим інструментом для створення, проведення інтерактивних уроків та управління ними за допомогою однієї програми. Викладачі можуть легко створювати цікаві інтерактивні уроки, а також зберігати замітки або матеріали в ході заняття для подальшого використання. SMART Learning Suite ™ також пропонує загальну платформу для інтеграції hезультатов навчальної діяльності учнів, у тому числі з використанням їх мобільних пристроїв.

Характеристики

Модель інтерактивної дошки: SMART BOARD SBX880 (10 торкань) з активним лотком
Діагональ: 77”(196,5 см), формат 4:3
Торкань: 10
Технологія: Digital Vision Touch (DViT®)
Розмір: 193.7 см × 141.9 см ×12 см
Вага: 21,5 кг
Розмір і вага в упаковці: 144,1 см x 192,4 см x 11.4 см, 34,5 кг
Програмне забезпечення SMART Learning Suite™
З'єднання з комп'ютером: USB 2.0 (кабель 5 м)
Живлення: 100В до 240В перем. струму, 50/60 Гц, 5В пост. струму 2.0A (кабель 1.8 м) / Споживання електроенергії не перевищує 7 Вт
Комплектація Лоток активний
Настінне кріплення для дошки 
Маркер – 2 шт.
Блок живлення – 1 шт.
Кабель до блоку живлення (2 м)
USB кабель А-B (5 м)
Інструкція по установці і монтажу 
ПЗ для створення уроків SMART Learning Suite™

Задати питання

 

Випадкові товари

Бібліотека уроків

 

библиотека уроков SMART

Відвідайте міжнародний багатомовний сайт
SMART Exchange

Нова версія сайту (англ.)
SMART Exchange new

Програмне забезпечення SMART Learning Suite

software

Завантажте останню версію програмного забезпечення безкоштовно

 

Завантажити

SMART Learning Suite online

Smart online

Дозволяє вчителям відкривати уроки SMART Notebook в будь-якому місці та ділитися ними, щоб учні працювали з уроками на будь-яких персональних пристроях.

  Відкрити

SMART Notebook Express

Notebook express

Ця полегшена версія ПО SMART Notebook доступна онлайн безкоштовно. При використанні веб-додатка вам потрібен тільки доступ в Інтернет.

Відкрити

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи