Інтерактивна дошка SMART Board SBM685v

Інтерактивна дошка SMART Board SBM685v
Інтерактивна дошка SMART Board SBM685v
Інтерактивна дошка SMART Board SBM685v
 В наявності

Артикул: SBM685v

SMART Board SBM685 без лотка (діагональ 87' / 221 cm, формат 16:10, технологія DViT, живлення (100V до 240V AC, 50/60 Hz, 5V DC 2.0A), ключ активації SMART NOTEBOOK в комплекті) , пасивний лоток для інтерактивної дошки SBM685
33345,00 ₴
Для отримання спеціальної тендерної пропозиції телефонуйте!

Опис

Виробник: SMART Technologies ULC (Canada) OTTAWA, ONTARIO. CANADA
SMART Technologies - це компанія, заснована в 1987 році. У компанії працює більше 1200 чоловік. Компанія SMART має центральний офіс в м Калгарі (Альберта, Канада), основні виробничі цехи загальною площею 24155 кв.м., розташовані в м. Оттава (Онтаріо, Канада), також виробничі цехи перебувають в Німеччині, Франції, Китаї, Мексиці та інших країнах. Вся продукція компанії ретельно тестується і проводиться на фабриках, сертифікованих за стандартом менеджменту якості ISO 9001. Компанія має представництва в Бонні, Парижі, Токіо, Шанхаї, Нью-Йорку, Чикаго і Вашингтоні. SMART має солідний портфоліо патентів, багато з яких знаходяться на розгляді в США, Канаді та інших країнах. У 1992 році компанія SMART увійшла в стратегічний альянс з компанією Intel® Corporation, в результаті чого корпорація Intel часткову власність в компанії SMART.
Продукція SMART реалізується через дилерську мережу в Північній Америці і через дистриб'юторів по всьому світу. Більш детальна інформація знаходиться на сайті компанії: www.smarttech.com.

Інтерактивна дошка SMART Board SBM685, використовує фірмову технологію розпізнавання торкань SMART DViT® (Digital Vision Touch), має міцну інтерактивну поверхню і підтримує одночасну роботу десяти користувачів. Інтерактивна дошка SMART Board SBM685v має діагональ 87 дюймів (221 см) з співвідношенням сторін16:10.

Основні можливості
Функція десяти торкань

Технологія DViT® забезпечує підтримку десяти одночасних дотиків, що дозволяє користувачам відразу ж почати спільну роботу. 

Торкання і жести

Завдяки інтуїтивно зрозумілому сенсорному управлінню учні та викладачі можуть легко взаємодіяти з матеріалами, робити записи і прати їх, а також виконувати функції миші за допомогою пальця або пера. Також вони можуть скористатися інтуїтивно зрозумілими жестами гортання, повороту і масштабування, що дозволяє простіше виконувати аналіз і освоєння матеріалу.

Довговічна поверхня

Напівглянсова поверхня оптимально підходить для проектування, завдяки чому матеріали добре видно з будь-якої точки приміщення. Поверхню легко чистити, а також на ній можна писати сухостираємими маркерамі.

Цифрові чорнило SMART Ink

Покращують читаність рукописного тексту, введеного поверх додатків, відеороликів і веб-сайтів, а також в додатках MS Office. Написи чорнилом стають об'єктами, які можна переміщати і обробляти

Програмне забезпечення SMART Learning Suite™ для спільного навчання - є зразковим інструментом для створення, проведення інтерактивних уроків та управління ними за допомогою однієї програми. Викладачі можуть легко створювати цікаві інтерактивні уроки, а також зберігати замітки або матеріали в ході заняття для подальшого використання. SMART Learning Suite ™ також пропонує загальну платформу для інтеграції hезультатов навчальної діяльності учнів, у тому числі з використанням їх мобільних пристроїв.

Характеристики

Модель інтерактивної дошки: SMART BOARD SBM685 (10 торкань) з пасивним лотком
Діагональ: 87”(221 см), формат 16:10
Торкань: 10
Технологія: Digital Vision Touch (DViT®)
Розмір: 197.3 см × 128.2 см ×12 см
Вага: 23,1 кг
Розмір і вага в упаковці: 208,3 см x 134.6 см x 11.4 см, 31,3 кг
Програмне забезпечення SMART Learning Suite™
З'єднання з комп'ютером: USB 2.0 (кабель 5 м)
Живлення: 100В до 240В перем. струму, 50/60 Гц, 5В пост. струму 2.0A (кабель 1.8 м) / Споживання електроенергії не перевищує 7 Вт
Комплектація Лоток пасивний
Настінне кріплення для дошки 
Маркер – 2 шт.
Блок живлення – 1 шт.
Кабель до блоку живлення (2 м)
USB кабель А-B (5 м)
Інструкція по установці і монтажу 
CD диск з драйверами, ПЗ для створення уроків SMART Learning Suite™

Задати питання

 

Випадкові товари