fbpx


Інтерактивна дошка SMART Board SBM685 з активним лоткомv

Інтерактивна дошка SMART Board SBM685 з активним лоткомv
Інтерактивна дошка SMART Board SBM685 з активним лоткомv
Інтерактивна дошка SMART Board SBM685 з активним лоткомv
 Немає в наявності

Артикул: SBM685

SMART Board SBM685 з активним лотком (діагональ 87' / 221 cm, формат 16:10, технологія DViT, живлення (100V до 240V AC, 50/60 Hz, 5V DC 2.0A), ключ активації SMART NOTEBOOK в комплекті)

Опис

Виробник: SMART Technologies ULC (Canada) OTTAWA, ONTARIO. CANADA
SMART Technologies - це компанія, заснована в 1987 році. У компанії працює більше 1200 чоловік. Компанія SMART має центральний офіс в м Калгарі (Альберта, Канада), основні виробничі цехи загальною площею 24155 кв.м., розташовані в м. Оттава (Онтаріо, Канада), також виробничі цехи перебувають в Німеччині, Франції, Китаї, Мексиці та інших країнах. Вся продукція компанії ретельно тестується і проводиться на фабриках, сертифікованих за стандартом менеджменту якості ISO 9001. Компанія має представництва в Бонні, Парижі, Токіо, Шанхаї, Нью-Йорку, Чикаго і Вашингтоні. SMART має солідний портфоліо патентів, багато з яких знаходяться на розгляді в США, Канаді та інших країнах. У 1992 році компанія SMART увійшла в стратегічний альянс з компанією Intel® Corporation, в результаті чого корпорація Intel часткову власність в компанії SMART.
Продукція SMART реалізується через дилерську мережу в Північній Америці і через дистриб'юторів по всьому світу. Більш детальна інформація знаходиться на сайті компанії: www.smarttech.com.

Інтерактивна дошка SMART Board SBM685, використовує фірмову технологію розпізнавання торкань SMART DViT® (Digital Vision Touch), має міцну інтерактивну поверхню і підтримує одночасну роботу десяти користувачів. Інтерактивна дошка SMART Board SBM685 має діагональ 87 дюймів (221 см) з співвідношенням сторін16:10.

Основні можливості
Функція десяти торкань

Технологія DViT® забезпечує підтримку десяти одночасних дотиків, що дозволяє користувачам відразу ж почати спільну роботу. 

Торкання і жести

Завдяки інтуїтивно зрозумілому сенсорному управлінню учні та викладачі можуть легко взаємодіяти з матеріалами, робити записи і прати їх, а також виконувати функції миші за допомогою пальця або пера. Також вони можуть скористатися інтуїтивно зрозумілими жестами гортання, повороту і масштабування, що дозволяє простіше виконувати аналіз і освоєння матеріалу.

Довговічна поверхня

Напівглянсова поверхня оптимально підходить для проектування, завдяки чому матеріали добре видно з будь-якої точки приміщення. Поверхню легко чистити, а також на ній можна писати сухостираємими маркерамі.

Цифрові чорнило SMART Ink

Покращують читаність рукописного тексту, введеного поверх додатків, відеороликів і веб-сайтів, а також в додатках MS Office. Написи чорнилом стають об'єктами, які можна переміщати і обробляти

Програмне забезпечення SMART Learning Suite™ для спільного навчання - є зразковим інструментом для створення, проведення інтерактивних уроків та управління ними за допомогою однієї програми. Викладачі можуть легко створювати цікаві інтерактивні уроки, а також зберігати замітки або матеріали в ході заняття для подальшого використання. SMART Learning Suite ™ також пропонує загальну платформу для інтеграції hезультатов навчальної діяльності учнів, у тому числі з використанням їх мобільних пристроїв.

Характеристики

Модель інтерактивної дошки: SMART BOARD SBM685 (10 торкань) з активним лотком
Діагональ: 87”(221 см), формат 16:10
Торкань: 10
Технологія: Digital Vision Touch (DViT®)
Розмір: 197.3 см × 128.2 см ×12 см
Вага: 23,1 кг
Розмір і вага в упаковці: 208,3 см x 134.6 см x 11.4 см, 31,3 кг
Програмне забезпечення SMART Learning Suite™
З'єднання з комп'ютером: USB 2.0 (кабель 5 м)
Живлення: 100В до 240В перем. струму, 50/60 Гц, 5В пост. струму 2.0A (кабель 1.8 м) / Споживання електроенергії не перевищує 7 Вт
Комплектація Лоток активний
Настінне кріплення для дошки 
Маркер – 2 шт.
Блок живлення – 1 шт.
Кабель до блоку живлення (2 м)
USB кабель А-B (5 м)
Інструкція по установці і монтажу 
CD диск з драйверами, ПЗ для створення уроків SMART Learning Suite™

Задати питання

 

Випадкові товари

Бібліотека уроків

 

библиотека уроков SMART

Відвідайте міжнародний багатомовний сайт
SMART Exchange

Нова версія сайту (англ.)
SMART Exchange new

Програмне забезпечення SMART Learning Suite

software

Завантажте останню версію програмного забезпечення безкоштовно

 

Завантажити

SMART Learning Suite online

Smart online

Дозволяє вчителям відкривати уроки SMART Notebook в будь-якому місці та ділитися ними, щоб учні працювали з уроками на будь-яких персональних пристроях.

  Відкрити

SMART Notebook Express

Notebook express

Ця полегшена версія ПО SMART Notebook доступна онлайн безкоштовно. При використанні веб-додатка вам потрібен тільки доступ в Інтернет.

Відкрити

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи