Інтерактивна дошка SMART Board SBM680v

Інтерактивна дошка SMART Board SBM680v
Інтерактивна дошка SMART Board SBM680v
Інтерактивна дошка SMART Board SBM680v
 Немає в наявності

Артикул: SBM680v

SMART Board SBM680 без лотка (діагональ 77 '/ 196,5 cm, формат 4: 3, технологія DViT, живлення (100V до 240V AC, 50/60 Hz, 5V DC 2.0A), ключ активації SMART NOTEBOOK в комплекті ), пасивний лоток для інтерактивної дошки SBM680

Опис

Виробник: SMART Technologies ULC (Canada) OTTAWA, ONTARIO. CANADA
SMART Technologies - це компанія, заснована в 1987 році. У компанії працює більше 1200 чоловік. Компанія SMART має центральний офіс в м Калгарі (Альберта, Канада), основні виробничі цехи загальною площею 24155 кв.м., розташовані в р .. Оттава (Онтаріо, Канада), також виробничі цехи перебувають в Німеччині, Франції, Китаї, Мексиці та інших країнах. Вся продукція компанії ретельно тестується і проводиться на фабриках, сертифікованих за стандартом менеджменту якості ISO 9001. Компанія має представництва в Бонні, Парижі, Токіо, Шанхаї, Нью-Йорку, Чикаго і Вашингтоні. SMART має солідний портфоліо патентів, багато з яких знаходяться на розгляді в США, Канаді та інших країнах. У 1992 році компанія SMART увійшла в стратегічний альянс з компанією Intel® Corporation, в результаті чого корпорація Intel часткову власність в компанії SMART.
Продукція SMART реалізується через дилерську мережу в Північній Америці і через дистриб'юторів по всьому світу. Більш детальна інформація знаходиться на сайті компанії: www.smarttech.com.

Інтерактивна дошка SMART Board SBM680V, використовує фірмову технологію розпізнавання торкань SMART DViT® (Digital Vision Touch), має міцну інтерактивної поверхнею і підтримує одночасну роботу десяти користувачів. Інтерактивна дошка SMART Board SBM680V має діагональ 77 дюймів (196,5 см) зі співвідношенням сторін 4: 3.

Основні можливості
Функція десяти торкань

Технологія DViT® забезпечує підтримку десяти одночасних дотиків, що дозволяє користувачам відразу ж почати спільну роботу.

Торкання і жести

Завдяки інтуїтивно зрозумілому сенсорному управлінню учні та викладачі можуть легко взаємодіяти з матеріалами, робити записи і прати їх, а також виконувати функції миші за допомогою пальця або пера. Також вони можуть скористатися інтуїтивно зрозумілими жестами гортання, повороту і масштабування, що дозволяє простіше виконувати аналіз і освоєння матеріалу.

Довговічна поверхня

Напівглянсова поверхня оптимально підходить для проектування, завдяки чому матеріали добре видно з будь-якої точки приміщення. Поверхня легко чистити, а також на ній можна писати сухостираємими маркерами.

Цифрове чорнило SMART Ink

Покращують читаність рукописного тексту, введеного поверх додатків відеороликів і веб-сайтів, а також в додатках MS Office. Написи чорнилом стають об'єктами, які можна переміщати і обробляти

Програмне забезпечення SMART Learning Suite ™ для спільного навчання - є зразковим інструментом для створення, проведення інтерактивних уроків та управління ними за допомогою однієї програми. Викладачі можуть легко створювати цікаві інтерактивні уроки, а також зберігати замітки або матеріали в ході заняття для подальшого використання. SMART Learning Suite ™ також пропонує загальну платформу для інтеграції hезультатов навчальної діяльності учнів, у тому числі з використанням їх мобільних пристроїв.

Характеристики

Модель інтерактивної дошки: SMART BOARD SBM680 (10 торкань) з пасивним лотком
Діагональ: 77”, формат 4:3
Торкань: 10
Технологія: Digital Vision Touch (DViT®)
Розмір: 166 см х 128.2 см х 12 см
Вага: 18.5 кг
Розмір і вага в упаковці: 181,5 см x 134.6 см x 15.3 см, 23.6 кг
Програмне забезпечення SMART Learning Suite™
З'єднання з комп'ютером: USB 2.0 (кабель 5 м)
Живлення: 100В до 240В перем. струму, 50/60 Гц, 5В пост. струму 2.0A (кабель 1.8 м) / Споживання електроенергії не перевищує 7 Вт
Комплектація лоток пасивний
Настінне кріплення для дошки
Маркер - 2 шт.
Блок живлення - 1 шт.
Кабель до блоку живлення (2 м)
USB кабель А-B (5 м)
Інструкція по установці і монтажу
CD диск з драйверами, ПЗ для створення уроків SMART Learning Suite ™

Задати питання

 

Випадкові товари