fbpx


Інтерактивна дошка SMART Board SB480

Інтерактивна дошка SMART Board SB480
Інтерактивна дошка SMART Board SB480
Інтерактивна дошка SMART Board SB480
Інтерактивна дошка SMART Board SB480
 Немає в наявності

Артикул: SB480

SMART Board SB480 (діагональ 77' (195.6 cm), формат 4: 3, технологія DVIT, живлення USB, підтримка роботи декількох користувачів одночасно, ключ активації SMART NOTEBOOK в комплекті , пасивний лоток для інтерактивної дошки SB480

Опис

Даний продукт SMART являє собою інтерактивну дошку, яка монтується на стіні, фронтальної проекції з діагоналлю 77 "(195 см) з співвідношенням сторін 4: 3. Інтерактивна дошка SB480 дозволяє виконувати будь-які дії на комп'ютері простим дотиком пера або пальця до поверхні екрану: відкривати і закривати додатки, переглядати файли, спілкуватися з іншими людьми, створювати нові документи або редагувати вже існуючі, відвідувати веб-сайти, грати, працювати з відеороликами і багато іншого. Після підключення інтерактивної дошки до ко мпьютеру і проектора зображення з комп'ютера буде передаватися на інтерактивну поверхню. Користувач може писати цифровим чорнилом поверх усіх програм і потім зберігати свої записи в файл формату SMART Notebook ™ для групового навчання, для подальшого використання і поширення

Інтерактивна дошка SB480 довговічна і надійна. Її відмінною рисою є жорстка і міцна робоча поверхня, стійка до подряпин і вм'ятин, стійкі до пошкоджень пір'я і використання технології розпізнавання торкання Digital Vision Touch (DViT™) від компанії SMART.

Лоток для пір'я, вміщує до двох пір'я одночасно. Реалізована підтримка роботи маркерами, пальцями або довільним предметом, наприклад, указкою. Програмне забезпечення SMART Notebook ™ в комплекті.

Основні особливості

Технологія DViT™

Дві цифрові камери, по одній в кожному верхньому кутку дошки, відстежують положення пальця або пера при його переміщенні по інтерактивній поверхні.

Жести з кількома дотиками

Інтерактивна дошка SB480 підтримує жести з кількома дотиками. Використовуючи жести, виконувані двома пальцями, користувач може змінити розмір об'єкта на сторінці, повернути об'єкт, збільшити або зменшити масштаб і багато іншого.

Підтримка роботи декількох користувачів

Інтерактивна дошка підтримує функцію подвійного написання. Ця функція дозволяє одночасно працювати, писати, переміщати об'єкти за допомогою пальців або маркерів відразу декільком користувачам.

Міцна поверхня

Інтерактивна дошка SMART SB480 має міцну сталеву основу активної області. Поверхня дошок оптимізована для відображення зображення на екрані, може бути використана з маркерами сухого стирання (dry-erase) і легко очищена. Всі дошки SMART Board ретельно тестуються і виробляються на фабриках, сертифікованих за стандартом менеджменту якості ISO 9001.

Стандартний USB-кабель

Інтерактивна дошка SB480 підключається до комп'ютера і живиться за допомогою USB-кабелю, який входить в комплект поставки.

Характеристики

Модель інтерактивної дошки: SMART BOARD SB480  з пасивним лотком
Діагональ: 77”, формат 4:3
Технологія: Digital Vision Touch (DViT®)
Розмір: 160.5 см х 127.2 см х 12.8 см
Вага: 23,2 кг
Роздільна здатність: 32767х32767
Програмне забезпечення SMART Learning Suite™
З'єднання з комп'ютером: USB 2.0 (кабель 3 м)
Живлення: USB 5В пост. струму 2.0A
Комплектація лоток пасивний
Настінне кріплення для дошки
Маркер - 2 шт.
USB кабель А-B
Інструкція по установці і монтажу
CD диск з драйверами, ПЗ для створення уроків SMART Learning Suite ™

Задати питання

 

Випадкові товари

Бібліотека уроків

 

библиотека уроков SMART

Відвідайте міжнародний багатомовний сайт
SMART Exchange

Нова версія сайту (англ.)
SMART Exchange new

Програмне забезпечення SMART Learning Suite

software

Завантажте останню версію програмного забезпечення безкоштовно

 

Завантажити

SMART Learning Suite online

Smart online

Дозволяє вчителям відкривати уроки SMART Notebook в будь-якому місці та ділитися ними, щоб учні працювали з уроками на будь-яких персональних пристроях.

  Відкрити

SMART Notebook Express

Notebook express

Ця полегшена версія ПО SMART Notebook доступна онлайн безкоштовно. При використанні веб-додатка вам потрібен тільки доступ в Інтернет.

Відкрити

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи