fbpx


Інтерактивна дошка GAOKE GK-880H/82S

Інтерактивна дошка GAOKE GK-880H/82S
Інтерактивна дошка GAOKE GK-880H/82S
Інтерактивна дошка GAOKE GK-880H/82S
Інтерактивна дошка GAOKE GK-880H/82S
Інтерактивна дошка GAOKE GK-880H/82S
 В наявності

Артикул: GK-880H/82S

GAOKE GK-880H/82S Діагональ 82 дюйми. Формат 4:3 Технологія - інфрачервона Мультитач 10 торкань.Програмне забезпечення в комплекті
19175,00 ₴
Для отримання спеціальної тендерної пропозиції телефонуйте!

Опис

Інтерактивні дошки Gaoke виробляє китайська компанія Hangzhou Gaoke Industry & Trade Co., Ltd, яка має досвід у виробництві всього необхідного обладнання для сфери освіти більше 20-ти років. У 2009 році була побудована дочірня компанія Gaoke GmbH в Німеччині в Кельні для забезпечення німецьких споживачів і європейського ринку науково-освітнім обладнанням, де продукція користується величезним попитом. Сьогодні і український ринок радує своїх покупців асортиментом товару торгової марки Gaoke. Замовники можуть оцінити практичність, високу якість і легкість під час використання даної продукції.
Інтерактивні дошки Gaoke працюють з трьома типами проекторів (звичайний, короткофокусний і ультракороткофокусний), завдяки чому можна підібрати необхідне обладнання, найбільше підходить саме для Вашої площі і яке буде відповідати Вашим потребам і поставленим цілям.

Інтерактивна дошка Gaoke GK-880H/82S-Z допоможе втілити всі Ваші безмежні плани в реальне життя. Вона ідеально підходить для створення інтерактивного простору і для комфортного використання в класах, аудиторіях всіх навчальних закладів (шкіл, дитячих садків, університетів), конференц-залах, переговорних кімнатах, в приміщеннях для проведення різних тренінгів.

Підключивши дошку з програмним забезпеченням до комп'ютера або ноутбука і проектора вийде готовий для роботи інтерактивний комплекс, який відкриває вікно в світ технологій нового майбутнього.

Інтерактивна дошка Gaoke GK-880H/82S-Z з діагоналлю 82 "має аспектне співвідношення сторін 4: 3 (розміри активної поверхні 1 660 х 1 165 мм).

Відмінною особливістю дошки Gaoke GK-880H / 82S-Z є наявність антивандальної металевої поверхні. Завдяки спеціальному полімерному Nano-покриттю високої механічної міцності, вона не дряпається і прослужить дуже тривалий час. Гладка матова поверхня з низьким рівнем глянцю виключає появи відблисків від проектора і дає можливість чітко побачити всю необхідну інформацію на дошці з будь-якого місця в помещеніі.Рама дошки виготовлена з високоякісного алюмінію.

Інтерактивна дошка Gaoke GK-880H/82S-Z оснащена сучасною Multi-touch технологією. Інфрачервоні датчики з високою роздільною здатністю дуже чутливі і здатні розпізнати до 10 торкань одночасно, завдяки чому надається можливість працювати на дошці відразу декільком користувачам. На інтерактивній поверхні можна з легкістю писати, малювати так само, як і на звичайній дошці. Надточні датчики однаково дивовижно сприймають торкання як пальцями, так і маркерами, і указкою. У комплект входять 3 спеціальних маркера для дошки і інтерактивна указка.

Інтерактивна дошка Gaoke GK-880H/82S-Z з боків оснащена гарячими клавішами, які надають швидкий доступ до різних популярним і корисним функціям. Достатньо лише натиснути на одну кнопку, і дошка з приголомшливим функціоналом в одну мить переключиться на обраний рівень роботи.

Якісна дошка заслуговує самого передового програмного забезпечення. У комплекті з інтерактивною дошкою Gaoke GK-880H/82S-Z є CD-диск з програмним забезпеченням GKBoard Software.

ПЗ GKBoard Software – неважка програма з неймовірно зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом і величезним функціоналом, який дозволяє створювати інтерактивні уроки, робити нотатки в будь-яких офісних додатках (Excel, Word, Power Point ...), вставляти різні фото, відео та аудіо. Працювати з файлами дуже зручно: їх можна зберігати, робити анотації, надрукувати і передати усім учасникам в процесі роботи.

Особливості та основний функціонал інтерактивної дошки Gaoke GK-880H/82S-Z:

 • Функціонує з трьома різними типами проекторів, завдяки чому з'являється можливість зробити вибір того обладнання, яке найкращим чином задовольнить Ваші потреби.
 • Антивандальна металева поверхня забезпечує довговічність роботи пристрою.
 • Матова поверхня з низьким рівнем глянцю виключає появи відблисків від проектора.
 • Рама інтерактивної дошки алюмінієва з високоякісною обробкою.
 • Задня панель дошки оцинкована і дуже стійка до електромагнітних перешкод.
 • Швидкий доступ збоку дошки служать для швидкого доступу до безлічі функцій.
 • Інфрачервоні надчутливі датчики.
 • Multi-touch технологія з розпізнаванням до 10 торкань одночасно.
 • Точність менше 1 мм.
 • Можливість працювати пальцями, маркерами і указкою.
 • У комплект входять 3 спеціальних маркера і указка.
 • Для письма можна використовувати маркери на водній основі.
 • Спеціально призначене ПЗ GKBoard Software.
 • Сумісність: Win XP, Vista, Win7, Win8, Win 10.
 • Вбудовані USB-порти потрібні для підключення необхідних пристроїв.
 • Відповідає всім вказівкам і вимогам Міністерства Освіти України.
 • Все обладнання сертифіковане відповідними органами згідно з українським законодавством. Є сертифікати відповідності, сертифікат електромагнітної сумісності, висновок санітарно епідеміологічної експертизи.

У комплект з інтерактивною дошкою входить: інструкція з експлуатації, гарантійний талон, монтажний комплект (гвинти, шурупи, дюбелі, кріпильні кронштейни), USB кабель 5 м., Маркери 3 шт., Інтерактивна указка (стилус), CD-диск з ПЗ.

Характеристики

Модель GK-880H/82S
Технологія Інфрачервона
Діагональ активної поверхні 82"
Розмір активної поверхні в мм. 1660мм х 1165мм
Аспектне співвідношення 4:3
Покриття Робоча поверхня білого кольору, тверда, зі спеціальним антибліковим покриттям, стійким до ушкоджень, розрахована, зокрема, для письма на ній маркерами на водяній основі. Задня панель дошки оцинкована і дуже стійка до електромагнітних перешкод.
Гарячі клавіші 36 клавіш з лівого і правого боків
Тип рамки високоякісний алюміній
Multi-Touch 10 торкань
Керування ручка, палець, указка або інший об'єкт
Швидкість курсора 250 точ / с
Роздільна здатність 32768х32768
Швидкість передачі 12 м / с
Точність до 1мм
Інтерфейс USB
Тип USB A-B
Довжина кабелю USB 5M
Споживана потужність (W) < 0.5W
Підтримка драйверів Win 7/Win 8/Win 10 32 bit or 64 bit
MAC & Linux Драйвери доступні за запитом
Програмне забезпечення GKBoard Software
Комплектація інструкція по експлуатації, гарантійний талон, монтажний комплект (гвинти, шурупи, дюбеля, кріпильні кронштейни), USB кабель 5 м, 2 маркери, інтерактивна указка (стілус), СD-диск з ПО
Гарантійний термін 36 місяців

Задати питання

Випадкові товари

Бібліотека уроків

 

библиотека уроков SMART

Відвідайте міжнародний багатомовний сайт
SMART Exchange

Нова версія сайту (англ.)
SMART Exchange new

Програмне забезпечення SMART Learning Suite

software

Завантажте останню версію програмного забезпечення безкоштовно

 

Завантажити

SMART Learning Suite online

Smart online

Дозволяє вчителям відкривати уроки SMART Notebook в будь-якому місці та ділитися ними, щоб учні працювали з уроками на будь-яких персональних пристроях.

  Відкрити

SMART Notebook Express

Notebook express

Ця полегшена версія ПО SMART Notebook доступна онлайн безкоштовно. При використанні веб-додатка вам потрібен тільки доступ в Інтернет.

Відкрити

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи