fbpx

Партнери

SMART logoSMART Technologies

Компанія SMART Technologies є абсолютним лідером на ринку виробників інтерактивного устаткування. Її продукція відзначена численними нагородами за високу якість, широкі функціональні можливості і споживчі властивості. Модельний ряд інтерактивних продуктів SMART Technologies включає в себе інтерактивні дошки, інтерактивні столи, планшети і т.д.

infocus logo 1InFocus

Компанія InFocus виробляє широкий спектр продукції, призначений для різних областей застосування - сфера освіти, бізнесу, державних корпорацій, для домашнього використання. Основним напрямком діяльності компанії є виробництво проекторів. В асортименті представлені моделі всіх основних категорій: ультрапортативні, короткофокусні, інтерактивні, для офісу та освіти, для великих заходів, для домашнього кінотеатру - від початкового рівня до складних професійних зі змінною оптикою.

averAVer Information Inc.

Тайванська компанія AVer Information Inc. є провідним розробником і виробником високотехнологічних рішень для освіти та бізнесу. Основна мета компанії - виробництво сучасних пристроїв із застосуванням високотехнологічних рішень за доступними цінами для споживачів у всьому світі.

SoparSOPAR

Уже понад 25 років італійська компанія Sopar є провідним виробником аксесуарів для екранів і проекторів. Слідуючи за тенденціями стрімко розвивається, компанія Sopar спрямовує свої зусилля на те, щоб об'єднати в своїй продукції італійський дизайн і найсучасніші технології. Пріоритетом компанії є задоволення бажань і потреб клієнтів і гарантія того, що маркування «Made in Italy» незмінно свідчить про бездоганну якість і зручність використання продукції Sopar

clevertouch logo DARK BLUEClevertouch

Компанія Clevertouch займає лідируючі позиції на ринку інтерактивного устаткування в Великобританії. Інтерактивні сенсорні екрани компанії розробляються і виготовляються за найвищими стандартами і вже отримали велику кількість нагород.

BoxlightBoxlight

КомпаніяBoxlight виробляє широкий спектр продукції, призначений для різних областей застосування - сфера освіти, бізнесу, державних корпорацій, для домашнього використання. Основним напрямком діяльності компанії є виробництво проекторів. В асортименті представлені моделі всіх основних категорій: ультрапортативні, короткофокусні, інтерактивні, для офісу та освіти, для великих заходів, для домашнього кінотеатру - від початкового рівня до складних професійних зі змінною оптикою.

proelPROEL

Компанія PROEL - успішний італійський виробник цілого ряду професійного інсталяційного, звукопідсилювального і акустичного обладнання, а також освітлювальних систем. Продукція ідеально підходить для оснащення концертних майданчиків, дискотек, кінотеатрів, конференц-залів, спортивних та промислових об'єктів. Устаткування PROEL отримало визнання у всьому світі і стало синонімом італійського дизайну і якості.

sanakoSANAKO Corporation

SANAKO Corporationє світовим лідером у виробництві лінгафонних лабораторій і програм. Технологічними інноваціями лінгафонних лабораторій SANAKO вже користуються 16 000 навчальних закладів в 100 країнах світу. Сімейство освітніх продуктів SANAKO поєднує в собі кращі технології з бездоганною якістю звуку, для того, щоб повністю відповідати вимогам викладачів в різноманітних потребах навчального середовища - від традиційних лабораторій усного мовлення до мультимедійних і віртуальних класів, а також інструментів управління класом.

kramerKRAMER ELECTRONICS Ltd.

З 1981 року KRAMER ELECTRONICS Ltd. розробляє і виробляє різноманітні високоякісні аудіо-відео пристрої. Сьогодні спектр виробів KRAMER ELECTRONICS включає в себе більше 1000 пристроїв, застосовуваних практично в кожній області аудіо-відео індустрії, а також величезна кількість кабелів, роз'ємів і аксесуарів. Протягом останніх років, було розроблено та впроваджено у виробництво безліч ультрасучасних приладів витримали найвимогливіші іспити на якість, простоту у використанні і надійність в роботі. Особливе місце займають прилади, які використовуються в сфері презентацій.

MitsubishiMitsubishi Electric

Японська компанія Mitsubishi Electric постійно представляє ринку нестандартні рішення в області професійної візуальної техніки; є одним з провідних лідерів у виробництві ультратонких дисплеїв і відеостін. Продукція компанії відрізняється високою якістю зображення, функціональністю і надійністю.

Bosch SSBosch Security Systems

Компанія Bosch Security Systems є підрозділом всесвітньо відомої групи компаній Bosch. Даний підрозділ пропонує неперевершений вибір систем безпеки та зв'язку для корпоративних та індивідуальних областей застосування. Серед них: системи відеоспостереження (CCTV), системи управління доступом, охоронні системи, пожежоохоронних системи, системи управління безпекою, системи голосового / евакуаційного оповіщення, конференц-системи, системи пейджинга / особистої безпеки, системи соціальної сигналізації для літніх людей та інвалідів.
© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи