fbpx

Наш колектив

Наші кадри - головний і найцінніший ресурс компанії. Ми пишаємося людьми, які працюють в нашій фірмі. Все, чого домоглася наша компанія за період її існування в першу чергу їх заслуга.

Команда СМАРТ - це кваліфіковані професіонали, орієнтовані на високий результат. Знання і компетенції наших співробітників дозволяють компанії вже більше 10 років бути лідером і новатором ринку інформаційно-комунікаційних технологій. У компанії впроваджені сучасні методи і технології проектного менеджменту, налагоджені бізнес-процеси, використовується CRM система і система управління дорученнями. Все це робить нашу роботу орієнтованої на Клієнта.

У нашій компанії працює творча команда висококваліфікованих фахівців, в області IT і інтерактивних технологій. Компанія "СМАРТ" - організація, що навчається, і подальший внесок в навчання і підвищення кваліфікації персоналу, розглядаємо як одну із стратегічних цілей компанії.

У нашій компанії Вас зустрінуть доброзичливі і компетентні люди, завжди готові допомогти порадою і підказати відповідь на важке запитання. 100% наших співробітників мають вищу освіту і відповідний досвід роботи. Ми намагаємося, щоб кваліфікація наших фахівців завжди залишалася на висоті і для цього використовуємо всілякі джерела отримання нової інформації - періодика, інтернет, семінари, конференції, курси, спеціалізовані виставки тощо.

Колектив компанії складається з людей, що мають професійний досвід в різних областях інформаційних технологій.

Свою місію компанія бачить у максимальному задоволенні потреб клієнтів у сучасних рішеннях в області інформаційних і аудіовізуальних технологій, безпеки, комунікацій, навчання і розваг.

Ми несемо відповідальність за кожен проданий нами товар, за кожну надану послугу.

Ми створюємо атмосферу в якій професіонали нашої компанії використовують свій досвід і знання передових технологій, відповідаючи інтересам найвимогливіших наших клієнтів.

Ми вважаємо, що тільки стабільна, надійна компанія, в якій працюють першокласні фахівці може дати клієнтові повну задоволеність від здійснюваної операції.

Ми не догматики в ціноутворенні і завжди готові піти назустріч нашим клієнтам. Наші ціни - звичайні для будь-якої нормальної фірми, в чем-то нижче, в чем-то трохи вище.
Але, крім цін, потрібно пам'ятати, що купуючи у нас, Ви отримуєте кваліфіковану консультацію і гарантійне обслуговування і надалі ми не залишимо Вас напризволяще - завжди поділимося з Вами нашими знаннями і свіжою інформацією.
Ми завжди зможемо домовитися і з роздрібними, і з оптовим покупцем.

Наша мета - стати лідируючою компанією в області інтерактивних і аудіо-візуальних технологій, незалежно від технічної складності реалізованих проектів.

Співпрацюючи з кращими світовими виробниками, ми ретельно стежимо за тенденціями розвитку ринку, поповнюємо модельні лінії новими брендами і пропонуємо тільки найсучасніші й адекватні по вартості рішення.

Наша компанія спеціалізується на:

  • Обладнанні для освітніх установ (інтерактивні дошки, проектори, спеціалізовані кабінети фізики, хімії, лінгафонні лабораторії тощо)
  • Оптово - роздрібних поставках комп'ютерної і офісної техніки
  • Продажу канцелярського приладдя і паперу всіх видів
  • Продажу навчально-методичної літератури
  • Постачання спеціалізованих меблів для навчальних закладів усіх рівнів
  • Продажу і підтримки системного і офісного програмного забезпечення
  • Системах для проведення конференцій в тому числі і віддалених
  • Системах охоронного відеоспостереження будь-якого рівня складності
  • Надання послуг по ремонту комп'ютерної і офісної техніки на базі власного сервісного центру.
  • Монтажу, налаштуванню і ремонту аудіовізуального устаткування (проектори, акустичні системи, професійні дисплеї і т.п.).

«СМАРТ. Інтерактивні технології і системи »є офіційним дилером більше 60 брендів, серед яких лідери світового ринку, такі як Bosh, Barco, Sony, Mitsubishi-Electric, Panasonic, Projectiondesign, SMART Technologies, Triumph, AEG-MIS, Conrac, NIS, Polycom, Creston , Kramer, Gunnebo, Samsung, TK-Team, InFocus і ін.

Стратегічний курс компанії на розвиток інтерактивних і проекційних технологій в стислі терміни дозволив компанії стати одним з визнаних лідерів ринку проекційного і інтерактивного устаткування, об'єднавши професіоналів найвищого рівня.

Історія

2007
У 2007 році створена компанія «СМАРТ. Інтерактивні Технології і системи », одним з провідних напрямків діяльності якої стали інтерактивні і проекційні технології, включаючи рішення для освіти, бізнесу і державного сектора. З моменту утворення компанія «СМАРТ» була орієнтована на надання повного спектру послуг з продажу, інсталяції та оренди проекційного, інтерактивного, і аудіо-відео-обладнання. Завдяки цьому виникли основні напрямки діяльності компанії, які визначають її обличчя на сьогоднішній день:

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

3500+ Успішних проектів
в Україні

Наші клієнти та партнери знаходяться по всій території України від Чергніговщіни до Херсонщини, від Закарпаття до Луганщини

0
ЗДО
0
ЗЗСО
0
ВНЗ
© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи