fbpx

Новини

Zoom в команді SMART

Інструментарій сервісу для спільної роботи SMART TeamWorks поповнився вбудованим додатком Zoom

Компанія SMART продовжує розвивати власний програмний комплекс TeamWorks, поступово додаючи новий унікальний функціонал і реалізуючи підтримку найбільш популярних рішень від сторонніх виробників.

Останній гучний анонс виробник зробив в рамках міжнародної технологічної виставки InfoComm: тепер у власників TeamWorks є можливість одним натисканням запустити інтегроване додаток Zoom, надавши кожному учаснику зустрічі безперешкодний доступ до підключення, спільні проекти і спільної творчості.

Вже зараз ця платформа для проведення робочих зустрічей та нарад пропонує користувачам серйозний функціонал, що виходить далеко за рамки стандартних процедур і можливостей (на кшталт створення заміток і інших рутинних процесів). У сукупності це забезпечує набагато більш високу ефективність робочої групи, а зручність платформи і швидкість доступу до її інструментів допомагають вирішувати завдання швидше, ніж будь-коли.

 teamworks_product_shot.jpg

Більш того, вам не доведеться постійно звертатися до сторонніх програм: відкривати зображення, PDF-файли, файли Microsoft Office, веб-сайти, відео-матеріали та інший потрібний контент можна в самому TeamWorks. Інший серйозний плюс платформи - простота підключення. Учасники зустрічі можуть безпосередньо редагувати запущений на дошці проект як зі своїх індивідуальних пристроїв, так і з іншого інтерактивного дисплея.

Що особливо приємно: для активних користувачів SMART TeamWorks версії 3.1 або вище інтеграція додатки Zoom доступна без додаткової плати. Директор по бізнес-рішень SMART Technologies Том Феррарі коментує:

«Ми знаємо, що немає двох однакових зустрічей або їх двох однакових учасників. Наші партнери по інтеграції, такі як Zoom, допомагають зробити SMART TeamWorks універсальним програмним забезпеченням, що надає користувачам безліч можливостей для більш зручного підключення та спільної роботи ».

Отримати додаткову інформацію про фірмових продуктах завжди можна у наших менеджерів. Звертайтеся!

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи