fbpx

Новини

Виправляємо на ходу

В SMART Learning Suite Online з'явиться можливість правити файли формату Notebook і миттєво застосовувати всі внесені зміни.

Компанія SMART випустила цікавий анонс, згідно з яким вже 10 вересня в популярному мережевому сервісі Learning Suite Online з'явиться вбудована можливість редагування сторінок формату Notebook.

Даний інструментарій буде особливо корисний викладачам і дозволить вносити виправлення в текстову частину документа (змінюючи, наприклад, шрифт, колір букв або їх розмір). Крім того, користувач зможе маніпулювати доступними об'єктами, обертаючи їх, переміщаючи по сторінці, змінюючи параметри і т.д.

6456456.jpg

На думку представників компанії SMART, можливість імпортувати і змінювати потрібний контент «на ходу» може стати у нагоді для педагогів, які активно використовують в роботі сучасні онлайн-сервіси. А з огляду на те, що вже у всьому світі стартував черговий навчальний рік, ці доповнення стають актуальними подвійно!

До речі, про необхідність подібного функціоналу останнім часом частенько говорили і самі викладачі, так що в даному випадку фахівці SMART просто виконали «замовлення» своїх користувачів. У наступних доповненнях виробник обіцяє додатково розширити можливості редагування, орієнтуючись на найбільш популярні запити та побажання.

Нагадаємо, що Learning Suite Online - це ключовий мережевий компонент, доступний абонентам SMART Learning Suite. Якщо у вас виникнуть питання по роботі фірмового ПО, сміливо звертайтеся за порадою до експертів компанії "СМАРТ Миколаїв".

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи