fbpx

Новини

Всі уроки під рукою

Користувачі сервісу G Suite можуть безпосередньо ділитися уроками з SMART Learning Suite Online з колегами і учнями

Інтеграція сервісів SMART Learning Suite Online і G Suite for Education йде повним ходом! Тепер користувачі G Suite зможуть ділитися уроками SMART Learning Suite Online точно так же, як і іншим контентом Google - тобто, безпосередньо з Drive або Classroom.

Більш того, встановивши додаток Learning Suite в G Suite Marketplace, викладачі зможуть використовувати SMART Learning Suite Online в зв'язці з самими затребуваними інструментами Google і робочими процесами, які вже реалізуються на рівні всієї школи. Що ж стосується функції передачі контенту, то вона реалізована гранично просто і не вимагає ніяких спеціальних дозволів. Поділитися уроком можна двома різними способами:

  • Із Google Drive. Клацнути правою кнопкою миші по уроку і вибрати  «Поділитися» (Share) або «Отримати посилання для роздачі» (Get sharable link). 
  • Із Google Classroom. Вибрати «Поділитися чимось зі своїм класом» (Share something with your class), а потім вибрати урок SMART Learning Suite безпосередньо з Google Диска.


Посилання для роздачі використовують стандартні права доступу до файлів, встановлені через сервіси Google. Відповідно, їх зміст буде прямо залежати від поточного статусу кожного конкретного користувача SMART Learning Suite Online. Вчителі отримають копію уроку з уже виконаними завданнями та інформацією по кожному з учнів: стежити за успіхами класу і ділитися необхідними даними з колегами стало ще простіше!

Учні, в свою чергу, отримають урок у вигляді, суворо відповідному їх минулого прогресу. Це дозволить їм не витрачати час на пошук потрібних вправ, спростить роботу над складними проектами і допоможе при виконанні домашніх завдань. Нагадаємо, що з додатком Learning Suite для G Suite Marketplace вчителя також можуть створювати і редагувати уроки SMART Learning Suite Online, спільно працювати в них з учнями і ділитися ними зі своїми колегами.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи