fbpx

Новини

Все для справи

Компанія SMART випустила в світ нову версію спеціалізованого iQ-пристрою AM40-ENT,

призначеного для роботи з фірмовими інтерактивними панелями SMART Board професійних лінійок 6000 P і 7000 P.

Виробник зазначає, що незабаром новинка повинна повністю замінити попередницю (модель з індексом UGK-KAPPIQ-AM30-ENT) і вже з наступного року буде за замовчуванням поставлятися разом з панелями Pro-серії. Відзначимо, що новинка отримала істотно перероблене ПЗ, актуальне «залізо» і розширений функціонал. Зокрема, пристрій AM40-ENT відкриває перед власниками панелей SMART професійної лінійки доступ до переваг технології kapp iQ, що дозволяє в рази підвищити ефективність всіх видів спільної роботи.

Ключові технічні переваги AM40-ENT виглядають наступним чином:

  • Додаткова антена забезпечує покращений прийом сигналів Bluetooth і Wi-Fi.
  • Новий процесор і збільшений з 3 до 4 Гб обсяг оперативної пам'яті помітно підвищують продуктивність системи.
  • Збільшений з 8 до 32 гігабайт об'єм внутрішнього сховища.
  • Підтримка стандарту Bluetooth 4.1 (проти Bluetooth 4.0 у моделі минулого покоління).
  • Входи HDMI 1.4 і USB-B були прибрані через вкрай рідкісного їх використання. Проте, власники дисплеїв SMART Board 7000 як і раніше, зможуть задіяти панель запуску iQ при з'єднанні пристрою з AM40-ENT. Тут також реалізована можливість попереднього перегляду інформації на екрані при підключенні до панелі через входи HDMI 1, HDMI 2, DisplayPort і VGA.  

 

Відзначимо, що виробник розширив потенційну сферу застосування AM40-ENT, нагородивши пристрій зворотною сумісністю з панелями SPNL-6065P, SPNL-6265P, SPNL-6075P, SPNL-6275P, SBID8065I-G5-SMP-V2, SBID8075I-G5-SMP і більшістю пристроїв типу KAPP-IQ65/75. Втім, власникам iQ-пристроїв минулого покоління теж турбуватися нема про що: в наступних версіях програмного забезпечення буде, як і раніше, передбачена можливість підключення по HDMI для моделей минулій серії. 

Очікується, що рекомендована вартість AM40-ENT буде порівнянна з ціною попередниць - точні РРЦ будуть оголошені найближчим часом. З повною технічною специфікацією нового пристрою можна ознайомитися за посиланням.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи