fbpx

Новини

Весь SMART в одному місці

Онлайн-сервіс для спільної роботи SMART Amp припинить роботу на початку зими - його функціонал буде реалізований і доопрацьовано на базі платформи Learning Suite Online

Компанія Google повідомила про швидке припинення підтримки оригінальної мережевої інфраструктури, на основі якої, крім іншого, був реалізований функціонал онлайн-платформи SMART Amp . Офіційне закриття майданчика відбудеться 11 грудня однак виробник настійно рекомендує не засиджуватися на ній до останнього. Тим більше, що і місце для переїзду давно підготовлено: сервіс Learning Suite Online не тільки відрізняється більш сучасним і продуманим інтерфейсом, але і пропонує викладачам цілий ряд додаткових інструментів.

workspaces

Важливо підкреслити, що всі важливі дані і призначені для користувача «заготовки» з SMART Amp будуть збережені у відповідних каталогах Google Drive, що дозволить відкривати і редагувати їх, в тому числі, і через Learning Suite Online. Більш того, в розділі Workspace Activity вже зараз доступний розширений функціонал для проведення спільних занять і створення спільних проектів. Список ключових переваг LSO над минулого платформою навіть на нинішній (вважай, початковій) стадії виглядає обнадійливо:

  • перероблений інструментарій та покращений інтерфейс сприяє більш ефективному вирішенню командних завдань;

  • значна частина завдань для спільної роботи заздалегідь інтегрована в уроки, що дозволяє помітно заощадити час при проведенні і підготовці занять;

  • зменшено кількість і тривалість примусових завантажень між уроками;

  • синхронізація обраних занять та інформаційних блоків з акаунтами конкретних викладачів;

  • Розширені можливості для організації спільної роботи доступні користувачам операційних систем не тільки на базі Microsoft, але і Google.

Відзначимо також, що активна підписка на базову версію SMART Learning Suite автоматично відкриває користувачам доступ до всього функціоналу сервісу Learning Suite Online. Перенесення даних з платформи SMART Amp також не зажадає ніяких додаткових вкладень, причому протестувати частина нових сервісів можна вже зараз. Повноцінний запуск розділу Workspace Activity відбудеться в грудні 2018 року.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи