fbpx

Новини

Урок на імпорт

Користувачі SMART Learning Suite Online зможуть імпортувати документи з «офісних» сервісів Google і отримають нові інструменти для роботи з індивідуальними матеріалами

Функціонал популярного сервісу для викладачів SMART Learning Suite Online продовжує розширюватися. Так, нещодавно розробник випустив ряд поліпшень для LSO, які передбачають як чергову оптимізацію всієї системи, так і впровадження додаткових можливостей для активних користувачів.

Окремої згадки заслуговують два нововведення: можливість безпосередньо імпортувати готовий контент з Google Slides, Google Docs і Google Sheets, а також покращений інструментарій для роботи з індивідуальними роздатковими матеріалами (Handouts). Зрозуміло, впровадження саме цих компонентів не було випадковим: згідно з останніми опитуваннями, вчителі все частіше звертаються до сервісів G Suite при вирішенні рутинних завдань, так що в даному випадку компанія SMART проявила похвальну турботу про зручність споживачів. 

maxresdefault

Імпорт Google Slides
Тепер вчителі можуть імпортувати Google Slides, Docs і Sheets в SMART Learning Suite Online. Новий функціонал дозволяє в онлайн-режимі створювати і передавати учням матеріали з веб-пристроїв (таких, наприклад, як Chromebook). Вчителі можуть імпортувати потрібні їм документи безпосередньо з Google Drive за допомогою недавно випущеного інструменту G Suite. Працює «імпорт» так само, як і з файлами інших типів (SMART Notebook, PDF або ppt):

1. У Google Диску виберіть «Новий» (New) -> «Ще» (More) -> «SMART Learning Suite».
2. Виберіть пункт «Імпортувати з Google Диска» (Import from Google Drive).
3. Виберіть потрібний файл Google Slide, Doc або Sheet.
4. Імпортуйте файл і включіть його в матеріали SMART Learning Suite Online.

Оновлення індивідуальних роздавальних матеріалів (Handouts)
Надають вчителям нові інструменти для спостереження за роботою учнів, а учням - додаткові можливості для спільної роботи (в тому числі, для участі в довгострокових проектах). Перерахуємо найцікавіше:

  • Збережені матеріали учнів. Тепер вся активність учнів зберігається автоматично і доступна в режимі «онлайн»: таким чином, учні можуть міркувати над завданнями не тільки по ходу уроку, а й при виконанні домашньої роботи.
  • Панель вчителя. Вчителі можуть переглядати роботи своїх підопічних і в будь-який момент вносити необхідні правки або коментарі. А маркер у вигляді зеленої галочки підкаже викладачеві про те, що учень завершив свою роботу і «здав» її.
  • Більше інструментів! Покращений інтерфейс пропонує учням більше інструментів для роботи над завданнями. Наприклад, можливість додавати текст, зображення і посилання на окремі роздавальні матеріали.
© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи