fbpx

Новини

У Гарварді все - SMART!

Компанія SMART забезпечить програмну і технічну підтримку учасникам Гарвардської ініціативи «Operation Impact»

Деякий час назад знаменитий на весь світ Гарвардський університет оголосив про запуск програми «Operation Impact», в рамках якої місцеві студенти зможуть зайнятися розробкою власних освітніх проектів та перспективних інновацій. Згідно із задумом, залучені таким чином ресурси допоможуть виявити приховані таланти і, в кінцевому рахунку, активізувати діяльність навчальних спільнот по всій Британії.

Підтримати цю безумовно корисну ініціативу вважаємо своїм обов'язком багато комерційні та некомерційні організації. У їх числі - компанія SMART, провідний розробник інтерактивних і програмних освітніх рішень. Допомога передбачається найрізноманітніша: від фінансування і створення відповідної інфраструктури до проведення консультацій та експертної оцінки. Відзначається також, що студенти будуть працювати на стику декількох спеціалізацій, що дозволить поглянути на звичні проблеми під новим кутом.

Наприклад, в минулому році учасники бета-програми «Operation Impact» працювали над вирішенням кадрового питання (хороших викладачів завжди не вистачає), просуванням концепції STEM-навчання і забезпеченням рівного доступу до сучасних знань. Директор ініціативи Хайме Б. Гольдштейн говорить: «Тепер студенти можуть не тільки бути споживачами нашої освітньої системи, а й покращувати її зсередини. Надаючи реальні кошти і можливості талановитим розробникам, ми вчимо студентів тому, як готувати складні проекти і втілювати в життя найсміливіші ідеї ».

53543.jpg

Що стосується компанії SMART, то її участь у програмі заплановано як мінімум на три роки вперед. Під безпосереднім патронажем виробника буде перебувати, щонайменше, вісім стипендіатів, кожен з яких збере власну команду і займеться розробкою заздалегідь представленого проекту. Зрозуміло, протягом цих років учасники ініціативи зможуть користуватися будь-якими інструментами для спільної роботи і іншими передовими рішеннями від SMART Technologies. Виконавчий віце-президент і директор з маркетингу Джефф Лоу коментує:

«Підтримка інновацій в освіті життєво важлива для розвитку всієї нашої галузі. Як компанія-виробник, ми докладаємо максимальних зусиль до підвищення якості освіти і всіляко підтримуємо впровадження, систематизацію та поширення практик, які згодом допоможуть студентам, вчителям і державним структурам в досягненні поставлених перед ними цілей. Ми пишаємося бути частиною «Operation Impact», і з нетерпінням очікуємо появи нових передових розробок ».

Дізнатися більше про програму «Operation Impact» і інших освітніх проектах Гардвардского університету можна за посиланням . А ми нагадуємо, що офіційним представником програмних та інтерактивних продуктів від SMART Technologies є ТОВ "СМАРТ МИКОЛАЇВ". Завжди до ваших послуг!

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи