fbpx

Новини

Третя космічна швидкість. Нове покоління SMART Board 6000S та MX

Зустрічайте наступне покоління інтерактивних дисплеїв SMART Board серій 6000S та MX

Третя космічна швидкість.  Нове покоління SMART Board 6000S та MX

SMART Technologies з гордістю представляє нове покоління інтерактивних дисплеїв SMART Board серій 6000S та MX з підтримкою iQ для освіти та бізнесу. Нові версії 6000S, 6000S Pro та MX, MX Pro отримали індекс V3. Вони є найкращою пропозицією на ринку сьогодні.

Що нового в SMART 6000S:

content img

  • Вбудовані мікрофони

Оптимізовано для роботи у навчальних аудиторіях. Дають чистий якісний звук у будь-якому форматі навчальної роботи. Значно полегшують вчителям спілкування з учнями, в тому числі і дистанційно, а також запис занять для подальшого перегляду, включаючи роботу в режимі відеоконференцзв'язку і багато іншого.

  • Карта SMART ID та вхід до облікового запису через NFC

Швидкий та безпечний вхід до свого облікового запису на будь-якій інтерактивній панелі SMART Board 6000S з підтримкою NFC. Просто додайте до неї свою SMART ID-карту та отримайте доступ до своїх індивідуальних налаштувань iQ. Не витрачайте час на введення логіну та пароля на очах у всього класу. Додайте картку і відразу ж починайте заняття. Всі інструменти, включаючи файли, хмарне сховище, програми, уроки, обране, закладки та віджети користувача зручно згруповані в центрі екрану.

  • Покращена операційна система Android 9.0

Панель оснащена 6 ГБ ОЗП та пам'яттю 32 ГБ. ОС Android 9.0 суттєво покращує та підвищує продуктивність. Час відгуку навіть під час роботи зі складними програмними продуктами відчутно нижче.

  • Підтримка до 40 торкань

SMART Board 6000S підтримує до 40* точок одночасного дотику додатків. Нікуди не поділися природні та інтуїтивно зрозумілі інструменти та рукописне введення цифровим чорнилом.

* Залежить від програми та операційної системи. Користувачі можуть використовувати до 40 точок торкання в Windows, до 20 точок торкання в Mac OS та до 10 точок торкання в Chrome OS.

  • Два порти USB-C з підтримкою 65 Вт

На дисплеї розташовані порти USB-C з підтримкою 65 Вт на передній панелі керування та на задній. Цей вид підключення підтримує передачу відео, сенсорного введення, звуку та даних за допомогою одного кабелю. Ще однією перевагою таких портів є можливість використання карт пам'яті формату USB-C та заряджання зовнішніх пристроїв.

Що нового у наступному поколінні SMART MX:

  • Покращена операційна система Android 9.0

Панель також оснащена 6 ГБ ОЗП та пам'яттю 32 ГБ. ОС Android 9.0 суттєво покращує та підвищує продуктивність. Час відгуку навіть при роботі зі складним програмним забезпеченням відчутно нижче.

  • Нульовий повітряний прошарок

Удосконалена конструкція дисплея з нульовим повітряним прошарком між матрицею і захисним склом. Вага панелі знижена, покращено точність розпізнавання дотиків, рукописне введення цифровим чорнилом. А ще значно підвищилася якість зображення, що передається.

  • Порт USB-C

Дисплей має порт USB-C. Цей вид підключення підтримує передачу відео, сенсорного введення, звуку та даних за допомогою одного кабелю.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи