fbpx

Новини

TeamWorks 3.3: що нового?

Як зробити спільну роботу ще ефективніше? Розбираємо головні нововведення сервісу SMART TeamWorks в версії 3.3

На випадок, якщо хто-то пропустив один з головних релізів осені, повідомляємо: велике оновлення з індексом 3.3 для програмного забезпечення SMART TeamWorks доступно для завантаження. Решті ж пропонуємо разом переглянути ключові «фішки» оновлення - оскільки список змін і поліпшень вийшов дуже об'ємним, навіть уважні користувачі легко могли упустити деякі речі.

Нагадаємо, що ПО для спільної роботи TeamWorks існує в кількох версіях, так що в першу чергу варто перерахувати ті нововведення, які будуть доступні всім без винятку. Тут виділимо новий набір інструментів для анотування та розмітки, шаблони фонів і заставок, підтримку Microsoft OneDrive, спрощену карту налаштувань, а також ряд поліпшень, спрямованих на оптимізацію програмного забезпечення. В оновленні 3.3 для версій Room і Connected передбачено:

  • більше 150 поліпшень, що підвищують загальну продуктивність системи (в тому числі, конфігуратор DPI, який дозволяє переглядати документи у високій роздільній здатності без зниження продуктивності);
  • оптимізовані конфігурації для роботи з OPS-пристроями;
  • підтримка розпізнавання торкань в Miracast як на ПК, так і на пристроях Android;
  • нові інструменти для роботи з «білою дошкою» (настроюються шаблони фону, розпізнавання рукописного введення, розпізнавання об'єктів і форм, авторісованіе);
  • підтримка Microsoft OneDrive і швидкий доступ до потрібних файлів в будь-який час;
  • вирівнювання функціоналу додатка SMART TeamWorks Contributor в системах Android, iOS і ПК

smart teamworks.jpg

Ознайомитися з повним описом поновлення, як і завжди, можна у відповідному розділі на офіційному сайті виробника. У звичайних умовах завантаження і установка нове версії ПЗ повинна пройти в напівавтоматичним режимі, проте виконати її можна і вручну : достатньо вийти з TeamWorks (ALT + «X» для швидкого завершення процесу), потім переконатися, що сервіс AirServer неактивний і встановити збірку 3.3 поверх існуючої системи. При бажанні ви також можете подивитися невеликий відео-огляд поновлення на англійській мові.

 

Крім оновлення 3.3 для TeamWorks Connected і TeamWorks Room виробник представив нову версію ПО 3.0 для TeamWorks Server. Тут можна виділити просунуті параметри пошуку через Bing, горизонтальну масштабованість для розподілу навантаження на систему, розширений функціонал веб-порталу для керування «сервером», автономну активацію ліцензії, допрацьовані інтерфейси і виправлення декількох поширених проблем. Все для користі справи!

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи