fbpx

Новини

Створюйте заняття разом з Matatalab: це легко і цікаво!

Як підготуватися до будь-якого заняття, урізноманітнити процес навчання і утримати увагу ваших учнів або вихованців? Відповідь: за допомогою комплекту Matatalab Pro Set і доповнень до нього!

Друзі! Більшість з вас, напевно, вже встигли хоча б заочно познайомитися з базовим комплектом Matatalab Pro Set. Цей набір призначений для вивчення основ алгоритміки і програмування, гранично простий у використанні і не вимагає від дітей і викладача попередньої підготовки. А головне, що - при всьому вищесказаному - він відкриває перед педагогами величезний спектр можливостей!

Нейтральний дизайн і універсальні ігрові елементи дозволять задіяти Matatalab для будь-яких завдань в рамках роботи дошкільного навчального закладу або школи. Наприклад, це можуть бути заняття з розвитку творчих здібностей або комунікативних навичок. Набір Matatalab Pro Set може також бути використаний для вивчення основ математики, розвитку мови, навколишнього світу або для створення перших освітніх проектів. Захоплений фахівець з таким комплектом зможе скласти навчальну програму, яка буде враховувати потреби й інтереси кожної дитини.

MATATA Map (2) .png 

Зробити упор на вивчення конкретного предмета або провести комплексне заняття, яке допоможе хлопцям в ігровій формі закріпити отримані знання? Вирішувати вам! Завдяки Matatalab, знайомство з такими складними дисциплінами, як алгоритміка і програмування перетворюється в захоплюючу пригоду. Пригода з власним сюжетом і головними героями - дітьми. А щоб педагогам було ще простіше вести заняття і легко використовувати різні формати навчання, виробник розробив особливу «карту» Matata Map

По суті, це додатковий комплект з пластикових осередків, які з'єднуються між собою за допомогою магнітів (утворюючи поле для робота MatataBot) і дозволяють швидко змінювати ігровий простір під конкретне завдання. Набір складається з 16 плоских контейнерів формату 10 × 10 см, в які поміщається картонна картка або листок з малюнком. Склавши їх разом, можна отримати не тільки квадратне поле формату 4х4, а й сконструювати власні об'ємні об'єкти, на кшталт тунелів, розворотів і інших перешкод. Всі осередки карти зроблені двосторонніми і вміщають по одній картці із зображенням на кожній стороні.

MATATA Map (1) .png 

За замовчуванням до складу Matata Map входять картки шести тематичних комплектів (космос, фрукти-овочі, тварини, будівлі, літери, цифри). Для більшості ситуацій і цього буде цілком достатньо, а якщо ви додасте до них і ваші власні заготовки, можете бути впевнені: інтерес хлопців вам забезпечений. Бути професійним художником для цього зовсім необов'язково: ви можете намалювати картки вручну, зробити аплікацію з кольорового картону або роздрукувати малюнок на принтері. Що ж стосується вибору тем для авторських карт - впевнені, ваші підопічні підкинуть пару хороших ідей! 

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи