fbpx

Новини

SMART відкриває «магазин» для своїх

Перевірені джерела, великий каталог і простота установки - програмна платформа SMART iQ отримала власний магазин додатків

Одне з очевидних переваг інтерактивних панелей SMART - унікальне програмне забезпечення і можливість установки стороннього ПО. Більш того, разом з оновленням версії 3.8 фірмова платформа iQ отримала власний магазин додатків , і це - просто грандіозна новина!

Чим же такий хороший вбудований «маркет»? По-перше, він до межі у прощає установку нових додатків і містить абсолютно безпечні сервіси від перевірених видавців. Все, що потрібно - доступ в інтернет і пара хвилин вільного часу. По-друге, в тутешньому каталозі вже зараз можна знайти все найбільш затребувані рішення, а згодом вибір доступних додатків буде тільки рости.

Основну частину каталога складають ретельно відібрані експертами SMART додатки для викладання і навчання. Всі вони вже перевірені на сумісність з інтерактивними дисплеями на базі iQ - використовуйте все, що вважаєте за потрібне. Серед останніх поповнень наведемо як приклад офіційні додатки від BrainPOP, Desmos, Evernote, GeoGebra, Google , Microsoft , TED та інших всесвітньо відомих розробників. 

2.png

Наостанок нагадаємо, що установка стороннього ПО з сумнівних джерел може привести до серйозних технічних проблем, порушення умов гарантійного використання і витік персональних даних. Використання вбудованого магазину додатків iQ виключає всі описані проблеми - ще один аргумент на користь інтерактивних панелей SMART! 

 

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи