fbpx

Новини

SMART у другому поколінні

Інтерактивні панелі SMART Board 7000 версії V2: ціни ті ж, функціонал - розширений!

Компанія SMART початку поставки нового покоління інтерактивних панелей серії SMART Board 7000 з діагоналлю 75 і 86 дюймів. До очевидних переваг моделей з індексом V2 варто віднести вбудований інтерфейс iQ Android, підвищену продуктивність і розширений функціонал. У той же час, технології і опції, реалізовані в базовій версії дисплеїв теж нікуди не поділися, так що останні зміни пішли цим пристроям тільки на користь.

А що найприємніше, поліпшені моделі пропонуються за тими ж цінами, що і їх попередниці! Виробник подбав і про тих, хто не звик довіряти обставинам: вартість збірок з розширеною гарантією також залишилася колишньою. В офіційному каталозі моделі позначені індексами SBID-7275-V2 и SBID-7286-V2, відповідно, так що відрізнити їх від базових моделей буде неважко.

perspective_7200-v2.jpg

У числі приємних змін варто також згадати оптимізований зовнішній інтерфейс. Так, фізична панель управління для більшої зручності користувачів була перенесена з правій частині корпусу на ліву «сторону». Крім того, в нових версія дисплеїв були додані порти USB 3.0 SuperSpeed, що підвищують швидкість передачі даних в 10 разів, і повноцінний HDMI-вихід, що дозволяє копіювати контент з усіх відеоджерел.

Нарешті, замість звичного DisplayPort тут з'явився третій порт HDMI-Inс стандарту 2.0 (підтримує 4K з частотою кадрів 60 Гц). Модулі Intel Compute Card з попередньо встановленими операційними системами також сумісні з новим поколінням SMART Board 7000, але вже не будуть поставлятися в складі готових комплектів. Втім, ніхто не забороняє вам замовити разом з дисплеєм одну з версій SMART AM50 - сума компонентів дасть той же результат!

Що ж стосується інтерфейсу iQ Android, то тут він вбудовується безпосередньо в панель, а версія операційної системи була оновлена до Android 8. Таким чином, користувач отримує добре знайомий SMART-функціонал без необхідності використання додаткового обладнання. Переглянути повні характеристики оновлених дисплеїв можна за наведеними вище посиланням.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи