fbpx

Новини

SMART Notebook на новому рівні

Компанія SMART готує до релізу ювілейну версію програмного комплексу Notebook: оновлення буде доступно для завантаження 8 липня

А ви знаєте, що в цьому році програмній платформі Notebook від компанії SMART виповнюється рівно 20 років? Згідно з останніми даними, понад 25 мільйонів викладачів по всьому світу щодня використовують її функціонал для підготовки уроків, додаткових і позакласних занять. Простота використання, величезна база даних, інтуїтивно зрозумілий інструментарій та інтерактивні можливості допомагають тільки учнів тягнути новим матеріалом і істотно підвищити загальну «успішність».

Зрозуміло, пройти повз ювілею просто так виробник не міг: вже 8 липня відбудеться офіційний реліз SMART Notebook 20, поліпшеною і доповненої версії і без того вкрай корисного сервісу. Перш, ніж перейти до опису оновлення, нагадаємо, що завантажити свіжу версію ПО можна буде день в день з відповідної сторінки на сайті компанії, а трохи пізніше - за допомогою вбудованого інструменту Product Update. А тепер - найцікавіше!

Image_Australian-Students-with-IFP-4.png

Що нового в SMART Notebook 20:

  • Покращена синхронізація контенту. Вчителі можуть автоматично синхронізувати уроки з Notebook з будь-якими інтерактивними панелями SMART, що підтримують технологію iQ. Досить увійти в систему під своїм акаунтом, після чого всі підготовлені раніше завдання будуть продубльовані в розділі «Файли». Крім того, уроки буде доступні в профілі викладача в Learning Suite Online.
  • Презентації в форматі 4К. Тепер проводити уроки можна буде з максимальною роздільною здатністю! Відповідна опція активується в випадаючому меню «Вид» або через панель інструментів.
  • Підтримка Windows 7. Про те, що сервіси компанії SMART незабаром припинять підтримку Windows 7, було оголошено в січні 2020 року. Таким чином, Notebook 20 стане останньою версією платформи, де ця сумісність ще буде збережена. Користувачі отримають відповідне повідомлення і зможуть оновити свою операційну систему до релізу Notebook 20.1.
  • Швидке знайомство. У діалоговому вікні «Що нового?» буде представлена коротка інформація про всі особливості і зміни Notebook 20 - те, що треба для швидкого знайомства.
  • Опитування користувачів. Періодично система буде пропонувати користувачам поділитися своєю думкою про роботу з Notebook або висловити побажання виробнику. SMART завжди готові змінюватися на краще!

Якщо вам знадобиться допомога у виборі обладнання або консультація по використанню фірмового ПО, зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом..

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи