fbpx

Новини

SMART MXv2: все під контролем!

Підписка на програмний сервіс Remote Management від компанії SMARTбудет поставлятися в комплекті з фірмовими інтерактивними панелями MXv2

 

Популярна лінійка інтерактивних панелей SMART MXv2 отримала ще одну вагому перевагу: починаючи з 1 січня всі пристрої серії поставляються в комплекті з програмним забезпеченням Remote Management ! Якщо ви встигли оформити замовлення на дисплеї цієї лінійки після настання нового року, знайте: вас чекає приємний сюрприз.

Підписка на сервіс Remote Management діє протягом усього гарантійного терміну продукту і, таким чином, визначається індивідуально для кожної конкретної панелі. «Бонусне» ПЗ пропонує системним адміністраторам ряд унікальних можливостей: від централізованого управління настройками дисплеїв і контролю за роботою всіх підключених до мережі пристроїв до забезпечення додаткового захисту даних при обміні контентом.

MXv2_straight_on_screen_ed_1.jpg 

Вбудований інструментарій дозволяє використовувати Remote Management з панелями SMART Board з програмним забезпеченням iQ , а також пристроями на базі iOS, Android, Chrome OS і Windows з будь-якого сучасного веб-браузера. Реалізовані тут засоби моніторингу та діагностики допомагають відстежити стан як всієї системи, так і окремих її елементів, а при необхідності - налаштувати роботу пристроїв незалежно від їх розташування.   

Активувати підписку на сервіс Remote Management можна через платформу SMART Admin Portal. Отримати більше інформації про можливості Remote Management можна на офіційній сторінці сервісу або у експертів СМАРТ.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи