fbpx

Новини

SMART Meeting Pro: нове й краще

Компанія SMART випустила чергове оновлення для фірмового сервісу Meeting Pro версії 4.3

 

Програмна платформа Meeting Pro від компанії SMART - популярне офісне рішення, що спрощує вирішення різноманітних корпоративних завдань. Більш того, додаток користується таким попитом, що навіть після релізу повноцінної версії 4.4 виробник продовжує розвивати і підтримувати формально застарілі збірки.

Наприклад, зовсім недавно була представлена прошивка з індексом 4.3.169.3 , орієнтована на користувачів, які з якихось причин не можуть перейти на актуальну версію платформи. Оновлення вносить деякі зміни в інтерфейс, оптимізує роботу сумісного обладнання і пропонує користувачам розширену підтримку найбільш затребуваних продуктів з лінійки SMART.

smp.jpg 

Зокрема, свіжа версія програмного забезпечення для Meeting Pro Room Edition включає в себе пакети драйверів SMART 12.16 і SMART Ink 5.7 , а також реалізує сумісність з інтерактивними дисплеями Board 6000S / 6000S Pro і дошками серії M700V , фірмовими маркерами виділення і операційною системою Windows 10 v2004 . Актуальна збірка вже зараз доступна для завантаження на офіційному сайті виробника.

 

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи