fbpx

Новини

SMART Lumio подружився з Google

Оновлена ​​програмна платформа від компанії SMART отримала власний додаток в Google Marketplace і замінила звичний Gsuite в хмарному сервісі Google Disc

Деякий час тому ми вже розповідали вам про те, як компанія SMART трансформувала популярний сервіс Learning Suite Online в мережевий проект Lumio. Оновлена платформа обзавелася свіжим інтерфейсом і власним логотипом, але зберегла ключові переваги попередниці. А що особливо важливо, вбудований інструментарій продовжив розширюватисяі після «ребрендингу».

Наприклад, пару тижнів тому користувачі Lumio отримали можливість імпортувати і комбінувати файли різного типу (включаючи формати PDF, Google Slides, PowerPoint і Notebook) в рамках одного заняття.А в рамках останнього оновлення фірмовий додаток офіційно прописався в Google Marketplace - що цілком логічно, воно покликане повністю замінити використовувалося раніше ПО Gsuite.

Завантажити актуальну версію програми, якщо ви не встигли зробити це раніше, можна за посиланням.Крім того, в меню сервісу Google Disc воно також буде відображатися з новим логотипом і під офіційною назвою « Lumio by SMART » - не дивуйтеся.Дізнатися більше про інтеграцію цих двох платформ можна на офіційному сайті підтримки SMART або у менеджерів нашої компанії.

lumio google.png

Окремо відзначимо, що всі описані вище змінине зачіпають збережений раніше контент і умови користування сервісами SMART. Всі навчальні матеріали залишаться рівно там же, де зберігалися раніше, ніяких змін у вартості передплати також не буде. Стандартний функціонал, персональні налаштування, принцип установки і роботи з ПО - все це максимально дбайливо перенесено на нову платформу.

 

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи