fbpx

Новини

SMART Learning Suite: лютнева еволюція

Унікальний функціонал, загальне підвищення ефективності і перероблений веб-сайт - компанія SMART випускає великий пакет оновлень для комплексу Learning Suite

Користувачів програмного сервісу Learning Suite від компанії SMART чекає багато цікавого: вже в лютому виробник випустить велике оновлення , яке так чи інакше торкнеться практично всі ключові розділи платформи. А що особливо важливо, ці поліпшення впливають на найактуальніші формати навчання! Будь то змішаний клас або тотальна «удаленка», оновлений інструментарій дозволить зробити заняття ще більш захоплюючими і інтерактивними.

 

Снимок.JPG 

Оскільки змін в порівнянні з минулою версією платформи набралося дійсно чимало, для простоти сприйняття ми представимо головні лютневі нововведення у вигляді списку. Отже, крім загальної оптимізації сервісу нас чекають:

  • Система готових ресурсів . Нова вітрина уроків дозволить вивчати доступні ресурси безпосередньо через SMART Learning Suite Online. Знайти та додати в свою бібліотеку дані з дистанційного навчання, управління класом, емоційної грамотності, новим маніпуляторам і багато чому іншому тепер можна одним клацанням миші.
  • Пробна версія . Можливість використання безкоштовної пробної версії SMART Learning Suite тепер буде обмежена тільки об'ємом сховища (50 МБ), а не періодом в 45 днів, як це було раніше. Якщо ліміт сховища буде перевищено, користувачі не зможуть створювати або проводити уроки, поки не перейдуть на платну обліковий запис. Весь створений раніше контент буде збережений в будь-якому випадку.
  • Поліпшення ігрових активностей . У тому числі: редагування роздавальних матеріалів і робочих просторів, оновлення полів і заголовків в діях Shout it Out, можливість збільшення зображень, пошук за картинками через Bing, використання візуального контенту в активностях «Ігрове шоу» і «Прискорення», настроюються теми для додаткових завдань .


Крім того, в рамках «лютневої еволюції» виробник представив і новий веб-сайт SMART Learning Suite, який вже зараз доступний за адресою suite.smarttech.com . Крім істотно переробленого дизайну, цей ресурс відрізняється більш чіткою структурою і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Найважливіша інформація - від ключових переваг сервісу до моделей оплати та управління ліцензіями - за замовчуванням виведена на перший план. Тепер сайт служить повноцінної точкою входу в систему для вчителів і учнів, а також для реєстрації нових клієнтів.

 

Нагадаємо, що SMART Learning Suite - це програмний комплекс, що допомагає вчителям створювати захоплюючі і уроки і завдання для учнів різного віку. В основі всього лежить принцип взаємодії з інтерактивними елементами і використання персональних пристроїв як в класі, так і при роботі в віддаленому форматі. Цей потужний і гнучкий інструмент дозволяє створювати і реалізовувати командні проекти, швидко перемикатися між різними формами навчання прямо по ходу уроку і підключати присутніх до спільної праці.

 

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи