fbpx

Новини

SMART йде в Online

SMART Learning Suite Online - чудовий новий компонент програмного забезпечення SMART Learning Suite - вже доступний для користувачів інтерактивних дощок SMART.

SMART Learning Suite Online дозволяє вчителям відкривати уроки SMART Notebook в будь-якому місці і ділитися ними, щоб учні працювали з уроками на будь-яких персональних пристроях. На телефонах, планшетах і комп'ютерах учні виконують інтерактивні завдання та вчаться в своєму власному темпі. Це абсолютно новий спосіб активізувати навчання і заохотити учнів до вирішення поставлених завдань.

За задумом творців, Learning Suite Online повинна стати ідеальною сполучною ланкою між викладачем і його підопічними, а також дозволить розвивати концепцію активного навчання з особистими пристроями. Вона забезпечить швидкий доступ до навчальних матеріалів з будь-якого місця і, таким чином, буде сприяти проведенню відкритих інтерактивних уроків. Нагадаємо основні заявлені функції SLS Online:

 • Доступ до контенту SMART Notebook через будь-який браузер за допомогою ноутбука, смартфона або планшета.
  Можливість використовувати інтерактивні уроки, розроблені в SMART Notebook (в тому числі, вправи SMART Lab) з будь-якого мобільного пристрою.
  Швидке додавання додаткових активностей прямо по ходу уроку.
  Миттєва активація режиму білої дошки під час проведення заняття.
  Створення активностей SMART Lab в режимі онлайн (доступно тільки в повній версії).
  Можливість пересилати інтерактивні файли Notebook на пристрої учнів.
  Унікальна «Супергеройська» тема для Match 'em Up! (Доступна тільки в SLS Online).

Безкоштовна пробна версія SMART Learning Suite Online буде доступна всім клієнтам до 31 січня 2018 року. Після 31 січня 2018 вона буде включена як частина підписки на SMART Learning Suite, що постачається з інтерактивними дошками SMART Board.

Ми, зі свого боку, настійно радимо не втрачати цю можливість: зрозуміло, що рано чи пізно освоїти функціонал SLS Online доведеться всім, хто так чи інакше має справу з продукцією компанії SMART, так чи варто відкладати справу в довгий ящик? Відзначимо також, що після 1 лютого 2018 року даний сервіс буде автоматично включений до складу всіх активних підписок Learning Suite.

 Зрозуміло, це лише короткий список закладених в сервіс можливостей: вочевидь, що з часом функціонал SLS Online буде тільки розширюватися. Слідкуйте за новинами!

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи